hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru




       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Подвійне задоволення. Marantz PM6006/CD6006

Подвійне задоволення. Marantz PM6006/CD6006

Коли виробник випускає на ринок нову модель, або поліпшену версію попередньої, то у аудиофилов відразу виникає маса питань, а коли вона приходить на заміну пристрою, що отримав нагороди аудіопресси і визнання у любителів музики, то тут виникає додатковий інтерес ...

Розробники фірми Marantz ніколи не спочивали на лаврах, а завжди слідували завіту бренд-амбасадора Кена Ішівати: «А чи можна зробити ще краще?» Новий дует, підсилювач/програвач компакт-дисків PM6006/CD6006, який в червні прийшов на заміну 6005 версії, слугує прикладом.

Зовні «шістка» нічим не відрізняється від «п'ятірки». Той же форм-фактор, габарити, вага. Більш того, вузли попереднього і кінцевого посилення залишилися без змін. Однак, компоновка вихідного каскаду була істотно перероблена, в результаті чого підвищився пікове значення струму, звучання стало більш витонченим і детальним.

До підсилювача можна підключити програвач вінілових дисків (ММ) і різноманітні цифрові джерела. В апараті встановлений цифро-аналоговий перетворювач Cirrus Logic CS4398 з розрядністю 24 біта/192 кГц, який перетворює «одиниці» і «нулики» в таїнство під назвою «музика». Підсилювач оснащений двома оптичними і одним коаксіальним входами. Цифрова секція повністю поміщена в металевий корпус, завдяки якому її вплив на аналоговий сигнал зводиться нанівець.

Вихідна потужність РМ6006 становить 45 Вт на канал при опорі 8 Ом, або 60 Вт при 4 Омах. Цього цілком достатньо для того, щоб озвучити приміщення середніх габаритів площею від 18 до 25 кв. м. Дві пари позолочених гвинтових клем дозволяють під'єднати колонки в режимі двухкабельного підключення. Ще один плюс - це мережевий роз'єм для використання зовнішнього силового кабелю, а не комп'ютерного шнура - явище для апаратів даної цінової категорії досить рідкісне, тому приємне.

Незважаючи на велику кількість джерел звуку, що з'явилися останнім часом, ідеальним, на мій погляд, апаратом для відтворення музики є програвач компакт-дисків. У плані сумісності конструктори та інженери фірми Marantz досягли приголомшливих результатів. Маючи багаторічний досвід прослуховування комплектів різних брендів, смію стверджувати, що Marantz - це один з небагатьох виробників, чиї пари грають, як одне ціле. Їх можна «розбивати», але вдвох вони передають музику у всій її красі, причому незалежно від цінової категорії. Я це говорю не для красного слівця. Просто, коли почав слухати зв'язку РМ6006/CD6006, у мене навіть не виникало бажання спробувати компоненти окремо, підключивши їх до апаратів вартістю в 10 разів дорожче, настільки здорово сприймалися записи.

Програвач компакт-дисків Marantz CD6006 замінив популярну модель CD6005, володаря нагород аудіо журналів, в тому числі британського What Hi-Fi? Sound and Vision «Кращий програвач компакт-дисків в ціновій категорії до 500 фунтів стерлінгів». І тим не менше, розробники ризикнули і вирішили створити новий апарат. У ньому на відміну від «п'ятірки» використовується нова схемотехніка, великий блок живлення, окремо живиться цифрові і аналогові ланцюги, а також двошарове шасі, яке разом з масивними ніжками пригнічує механічні вібрації. ЦАП Cirrus Logic CS4398 конвертує «цифру» в «аналог» з розрядністю 24 біта/192 кГц, а той подається на позолочені роз'єми через спеціальний підсилювач слабких сигналів HDAM-SA2, сконструйований інженерами Marantz. В апараті встановлений новий підсилювач з окремою регулюванням рівня сигналу. Плеєр підтримує файлові MP3, WMA, WAV і AAC, а на лицьовій панелі розташований роз'єм USB, який сертифікований для роботи з iPhone і iPod.

Ну а тепер перейдемо до найцікавішого - прослуховування. Перший крок - це підбір колонок. Я перепробував кілька акустичних систем з різних цінових категорій. У зв'язці з Marantz кожна з них прекрасно відтворювала музику, але в підсумку я вибрав для підлоги Dali Ikon 5, і ось чому. Перш за все, компактні габарити (810 х 150 х 280 мм), які допоможуть системі ідеально вписатися в інтер'єр кімнати середніх розмірів.

Dali Ikon 5 являє собою 2,5 смугову конструкцію, оснащену високочастотним модулем, що складається з тканинного купола і стрічкового випромінювача, а також двох НЧ-динаміків діаметром 12 см кожен. На лицьовій панелі розташована труба кросовера з частотою настройки 45 Гц. Чутливість колонок 87 дБ, частотний діапазон становить 40 Гц - 30 кГц, рекомендована потужність підсилювача - 30 -150 Вт. Для любителів пограти в гру «Двухкабельное підключення» у DALI, як і у Marantz є дві пари масивних клем.

З перших тактів комплект продемонстрував широку смугу пропускання аудіо сигналу. Незважаючи на габарити гучномовців, рок-композиції звучали потужно і повноцінно. Незважаючи на стилі (хард, метал, прогресив і т. Д.), Музика дихала позитивною енергетикою. І якщо в зв'язці з дорогими колонками, наприклад, KEF Reference, «Маранц» підкорювали розкішшю звукопередачи, то з DALI вони прекрасно передавали цілісність мелодії по всьому частотному діапазону і наявність «повітря» в запису, завдяки якому можна було оцінити всі нюанси жіночого вокалу і навіть настрій співачки. Невеликі розміри кімнати прослуховування і акустичних систем зіграли позитивну роль в об'ємності сцени, присутність якої відчувалося на рівні витягнутої руки. Це було особливо помітно при прослуховуванні джазових композицій. Ще один плюс - чудова інтеграція між СЧ і ВЧ спектрами. Наприклад, фортепіанні пасажі сприймалися злагоджено і гармонійно з першої і до останньої ноти.

Підведемо підсумки. Мені важко оцінити, чи є Marantz 6006 покращеною версією 6005 а-ля Special Edition, або новою моделлю, оскільки в «шістці» збережені основні конструкторські принципи і схемні рішення. Однак, внесені зміни настільки поліпшили якість звучання, що впору говорити про те, що перед нами нові вироби, які заслуговують на високу оцінку. Якщо ви шукаєте комплект для того, щоб не просто слухати Музику, а отримати максимум задоволення від неї, однозначно рекомендую пару Marantz PM 6006/CD 6006.

ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:



Облако тэгов
Активная hi fi акустика, винилы, сабвуфер украина, оптический кабель купить, какой av ресивер выбрать, проигрыватель винилов


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua