Cabasse The Pearl: Сфера особливої уваги
Успіх бездротового аудіо в останні роки виявився настільки оглушливим, що практично всі виробники аудіоапаратури, включаючи найконсервативніших прихильників традиційних підходів, визнали за необхідне випустити моделі або з Bluetooth-модулями, або з повноцінною інтеграцією в домашню W-Fi-мережу.
Спочатку більшість подібних колонок не претендували на звання High End, і тільки з розвитком музичних сервісів, які почали пропонувати записи в форматі CD або навіть у високій роздільній здатності, з'явився запит на по-справжньому висококласні бездротові АС. І легендарна французька компанія Cabasse відгукнулася на нього випуском справжньою «перлини»!
Зовні акустична система відразу розпізнається як продукція Cabasse, причому високого рівня. При її розміщенні на солідній стійці вгадати, що мова йде про бездротової акустиці можна, лише підійшовши до неї зовсім близько. До слова, стійка для колонки потрібно масивна і стійка ... Але про все по порядку.
вивчаємо
Було б дивним, якби інженери компанії упустили можливість в черговий раз продемонструвати неабиякі здібності своїх фірмових тріаксіальних динаміків в The Pearl . І вони її не упустили! Досить зняти круглу перфоровану маску, що закриває передню півсферу, як погляду відкривається дуже знайома картина. Як стверджує виробник, точно такий же модуль встановлений в відомої моделі Baltic.
Запатентована конструкція дозволяє розташувати на одній осі відразу три випромінювача - високочастотний, среднечастотний і басовий, з тим, щоб закрити весь необхідний частотний діапазон. На передній панелі знаходиться коаксіальний динамік BCI, що включає твітер з 25-мм куполом з алюмінію і СЧ-драйвер з дифузором з вуглецевого волокна діаметром 13 мм. Басовий динамік 25HELD, оснащений потужною магнітною системою і дифузором з карбону діаметром 25 см «дивиться» назад. Разом вони забезпечують практично ідеальну діаграму спрямованості в 360 градусів, дозволяючи The Pearl рівномірно заповнювати звуком будь-яке приміщення. Однак для створення по-справжньому високого звукового тиску, крім передових динаміків, необхідні також хороші підсилювачі і міцний корпус.
Останній у The Pearl має подвійну структуру і виготовлений зі спеціального пластика з додаванням епоксидної смоли, додатково армованого композитним волокном. Підсилювачі, природно, вбудовані, і кожен озвучує тільки відведену йому смугу частот. Вони розвивають потужність аж до 2000 Ватт в піку на басі, для ВЧ і СЧ пікові значення досягають 600 Ватт. Все це разом дозволяє Cabasse заявляти про частотному діапазоні від 14 до 27 000 Гц і що розвивається звуковому тиску в 118 дБ для однієї і в цілих 124 дБ для двох The Pearl! А якщо врахувати, що одна колонка важить цілих 18 кілограмів при розмірі в 32 на 32 см, то можна говорити про серйозну заявку на лідерство серед акустичних систем подібною конструкції.
Підключаємо і налаштовуємо
Для передачі сигналу на колонку можна скористатися одним з безлічі доступних варіантів. Само собою, найбільш якісний увазі подачу аудіосигналу з високою роздільною здатністю, а це можливо при інтеграції The Pearl в бездротову або дротову мережу, а також при з'єднанні з джерелом по оптичному цифровому входу. На задній стінці також є аналоговий стереовход на RCA і роз'єм USB для підключення зовнішнього диска, призначений виключно для перенесення файлів на мережеве сховище.
Для управління відтворенням можна використовувати симпатичний круглий пульт ДУ, що входить в комплект, або фірмовий додаток Stream Control, що дозволяє також налаштовувати звучання за своїм смаком, використовувати модуль автоматичного калібрування, вбудований в колонки, а також групувати кілька The Pearl в різних конфігураціях. Додаток зручно у використанні і досить спритне, правда, для впевненої експлуатації потрібно хороший рівень сигналу Wi-Fi. Також порадував креативний підхід до перекладу окремих пунктів меню, однак користуватися додатком це ніяк не заважає. Вбудовані в The Pearl музичні сервіси включають, крім TIDAL і Qobuz, доступ до яких з Росії пов'язаний з певними труднощами, також і Deezer, давно і успішно працює на нашому ринку.
Після підключення колонок до мережі, а також проведення сеансу автоматичного калібрування, ми були готові до прослуховування. До слова сказати, оскільки тестування проходило в просторому приміщенні, істотного впливу на якість роботи АС в низькочастотному діапазоні настройка не зробила - все і так було добре. Але ось наскільки добре?
слухаємо
У програму прослуховування входили треки найрізноманітніших жанрів як з бібліотеки Deezer, так і з зовнішніх носіїв. Само собою, нас цікавив, перш за все, потенціал роботи двох The Pearl як стереопари, оскільки навряд чи вимогливий і заможний аудіофіла розглядатиме покупку всього однієї АС для озвучування своєї кухні. Необхідно відзначити, що після реєстрації в мережі двох колонок їх спарювання проводиться просто шляхом поєднання двох іконок в меню програми. Один рух пальця - і можна слухати музику.
Для початку я вирішив перевірити заяву Cabasse про небаченої потужності The Pearl. Схоже, в даному випадку виробник не злукавив - рівень звукового тиску легко перевалив за 110 дБ, далі ми вже не зважилися відчувати міцність наших барабанних перетинок. У всякому разі, придумати сценарій домашньої експлуатації, при якому вам не вистачило б потужності The Pearl, я не можу.
Що стосується роботи пари в стерео, то не дарма рекламна кампанія моделі проходить під девізом High Definition Active Speaker. Для того щоб показати себе у всій красі, колонок потрібен аудіосигнал максимально високої якості. Хтось скаже, що це неправильно, однак в даному випадку ми маємо справу з по-справжньому безкомпромісним підходом, тому налаштовувати The Pearl так, щоб вона грала «смачно» при подачі на неї будь-фонограми, інженери фірми не стали спеціально. Так роблять в недорогих бездротових АС, тут же подібні виверти недоречні.
Як тільки The Pearl отримують сигнал у високій якості (а колонки підтримують дозвіл аж до 24 біт/192 кГц), вони моментально показують, за що виробник просить чималі гроші. Сцена розчиняється в глибину і в ширину, високі частоти отримують належну атаку і артикуляцію, вокал знаходить справжню правдоподібність. Про бас можна сказати лише, що він буде настільки глибокий і потужний, наскільки це зможе переварити ваше приміщення. При вільної розстановці в просторому залі, де проходило прослуховування, його вистачило, щоб змусити тремтіти все погано закріплені предмети на стінах і полицях. При роботі ж в кімнатах меншої площі на допомогу прийде система автоматичного калібрування.
Паспортні дані
Тип - бездротова акустична система | Назва - Cabasse The Pearl | Ціна, руб. - 290 000 (1 штука) | Частотна характеристика, Гц - 14 - 27 000 | Число смуг - 3 (НЧ - 1 x 250 мм, СЧ - 13 мм, ВЧ - 25 мм (коаксіальний блок) | Акустичне оформлення - закритий корпус | Входи - Wi-Fi, Bluetooth, RCA, USB, Ethernet | Підтримувані аудіоформати - mp3 , WMA, AAC, AIFF, FLAC, ALAC | Потужність вбудованих підсилювачів, Ватт - 300, 300, 1000 | Габарити, мм - 326 x 327 x 323 | Вага, кг. - 18,0
оцінки
Неймовірна міць, бездоганну якість виготовлення, приголомшливий зовнішній вигляд
- Дизайн 100
- Якість виготовлення 100
- звучання 95
- Ергономіка 90
Разом: 95
висновок
«Перлина» у Cabasse вдалася на славу. Якщо заочно позиціонувати The Pearl по відношенню до конкурентів, то найбільш перспективною мені представляється експлуатація АС в якості основної або другої системи в будинку, де по-справжньому люблять музику і не готові відводити настільки красивою і чудово звучить колонці роль одного з гучномовців в багатокімнатної системі. Кожній The Pearl - по парі!
Джерело: hi-fi.ru
Слухаємо Cabasse The Pearl в режимі стерео