hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru




       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Огляд Bluetooth-навушників Denon AH-GC30

Огляд Bluetooth-навушників Denon AH-GC30

У своїх оглядах ми нерідко натякали, що справжньому любителю персонального аудіо слід мати кілька комплектів навушників, щоб в будь-яких умов прослуховування не йти ні на які компроміси. А ось сьогодні можемо сказати рівно протилежне, тому що нам на тест прислали досить круту і по-справжньому універсальну модель.

У будь-який час в будь-якому місці

Розставимо крапки над i - що розуміти під універсальністю, коли ми говоримо про стереотелефонов? Ну, перш за все, це широкі можливості підключення (як за допомогою змінного дроти, так і по Bluetooth) і функціонал гарнітури. Також навушники повинні володіти драйверами аудіофільских рівня і відключається системою активного шумозаглушення, щоб ми не відчували проблем з якістю звучання ні в тиші свого будинку, ні в шумному транспорті. Третє неодмінна умова - висока чутливість і невеликий опір для праці з малопотужними вихідними підсилювачами ноутбуків і смартфонів. Є і четверте побажання особистого характеру - «сумісність» з нашими власними вухами. А якщо Ви любите слухати музику в навушниках годинами безперервно, то остання вимога взагалі має слідувати першим - саме від ергономічних характеристик залежить ваш особистий комфорт.

У компанії Denon вже є досвід розробки навушників-універсалів для всіх категорій користувачів. Першим вдалим «кросовером» такого роду стала вийшла в 2015 році закрита модель AH-GС20 масою менше 300 грамів, що відрізняється складною конструкцією, наявністю Bluetooth і системою придушення шумів (NC). Її високо відзначили і за зручність, що цілком закономірно - при розробці оголовья, «чашок» і амбушурів в Denon зняли 4000 (!) Антропометричних мірок, щоб оптимізувати всі, що впливає на комфорт слухача: силу охоплення оголів'ям, точки прилягання до голови і вух , форми валиків, їх податливість, здатність приймати форму, але тримати обсяг ... І у них вийшло зробити щось близьке до ідеалу в класі, хоча якраз-таки клас у «двадцятих» визначити проблематично - вони не відносяться ні до охоплює, ні до накладному типу.

Нова модель успадкувала базовий дизайн і гібридний тип амбушурів. Ключові відмінності - 40-міліметрові драйвери FreeEdge з розширеним діапазоном відтворення (як в старших домашніх моделей), новий радіомодуль, що підтримує специфікації Bluetooth 5.0 і кодек aptX HD, а також новий підсилювач, який обзавівся функцією ЦАП і працює вже не в одному, а в трьох різних режимах придушення зовнішнього шумового фону. Так що і за фичи, і за зовнішнє виконання «тридцятці» можна сміливо ставити п'ятірку. Варто лише взяти їх в руки і відразу розумієш - це якісна, міцна і продумана річ з усіма необхідними кабелями в комплекті.

І мимохіть про нову модельній гаммі. Якщо Denon AH-GC30 здалися надмірно навороченими і дорогими, то можна придивитися до її молодших сестер: AH-GС25W або AH-GС25NC. Перша - точний бездротової аналог, але без системи шумозаглушення і на більш дешевих плівкових драйвери замість ультралегких волокнистих FreeEdge. Друга близнючка є по суті «тридцаткой» c просунутими головками і NC, але без Bluetooth.

Почнемо ж прослуховування з AH-GС20, щоб на їхньому тлі зрозуміти, в чому полягає перевага нових головок. Що по кабелю, що по «блютузу», моделі чотирирічної давності звучать енергійно і басовито. Це багатьом подобається, але говорити про точне тональному балансі не можна - в середній смузі на слух вловлюється плавна просадка АЧХ, в більш високому діапазоні теж не вистачає світлих тонів і прозорості - і це при тому, що ще більш високий «тарільчасте» діапазон передається чисто, досить динамічно і з непоганою деталізацією (якщо слухаємо по кабелю) або ж із зовсім невеликою «сталістой» підфарбовування (якщо сигнал приходить по Bluetooth). Шумозаглушення працює досить ефективно, але воно ще сильніше розбалансує тональну картину - при включенні системи в звучанні з'являються якісь відтінки і невиразні гармоніки.

«Тридцятки» по кабельному каналу не звучать голосніше, але їх саунд здається набагато могутніше і задерикуватіше. Більше повітря, більше одкровення в середній смузі, більше чистоти на ВЧ ... Надбавка розбірливості настільки велика, що питання різниці у вартості відпадає сама собою. При всій зовнішній схожості з «дадцаткамі» Denon AH-GC30 вище їх по класу сходинки на дві, не менше. Чутливості з лишком вистачає під смартфон зі слабким виходом. Динаміка і мікроконтрасти виражені краще, ніж у колишніх моделей. Бас чи здасться менш стриманим, але він, як і середній регістр, явно багатшими на подробиці. Звичайно, "аналоговий» спосіб підключення ставить фінальне якість відтворення в залежність від класу телефонного підсилювача, але це означає, що можна розраховувати на ще куди більш чітке і детальне звучання від крутого аудіофільских плеєра. Втім, переваги нових драйверів без зусиль читаються і на стандартній техніці - середина у нових навушників чи не здається «черепашникової», верхня смуга милозвучна, м'яка і нейтральна, як у хороших домашніх навушників закритого типу.

Але для власників ноутбуків, вважаю, буде цікаво інше підключення - цифрове, по USB. Так ми обходимо «слабка ланка» - вихідний звуковий підсилювач на копійчаної мікросхемі. В цьому режимі Denon AH-GC30 приймає цифровий потік частотою не більше 48 кГц і формально не задовольняє вимогам Hi-Res Audio (хоча ніщо не заважає слухати такі файли), зате в тракт включається вбудований в навушники підсилювач, параметри якого, схоже, дуже добре підігнані до випромінювачів. Ви отримуєте набагато більше текстурований низький регістр, мінімум фарбувальних тонів по всьому частотному діапазону (крім ВЧ - там іноді ловиться легкий «цифровий» присмак) і дуже достовірну динаміку. Точність сцени, правильна оформленість віртуальних образів у всьому звуковому просторі - все в наявності! А в середній смузі вловлюється і тонка аудіофільских деталировка, на яку я, зізнатися, навіть і не розраховував.

Практично такий же результат досягається при переході на бездротової інтерфейс. Я знайшов лише дві відмінності між Bluetooth і USB. При «Синьозубого» підключенні натяки на цифрову підфарбовування в області ВЧ зникають майже повністю, але звучання іноді сприйматися як менш динамічний. Саме з навушниками Denon мені вдалося в повній мірі оцінити, наскільки гарні кодеки aptX - вони реально здатні давати гладкий і майже «аналоговий» саунд без знебарвлення колоритних тембрів і втрати деталей.

Ну і про шумозаглушення. У всіх трьох варіантах подачі сигналу на Denon AH-GC30 ми можемо використовувати цю систему причому вона дозволяє вибрати режим з трьох різних профілів - під шум всередині літака, під вуличний фон або під офіс. Переключаються профілі тієї ж кнопкою, що і включається сам NC.

Головне достоїнство всіх режимів - збереження структури бас смуги і невтручання в основні гармоніки середнього спектра. Справа в тому, що багато ранніх алгоритми шумозаглушення не відрізнялися такою тактовністю, чому їх і не шанували деякі аудіофіли. Але «деноновская» система майже не перебільшує музикальність - по крайней мере, в тих випадках, коли ми слухаємо з шумозаглушенням по Bluetooth або по USB (якщо використовувати звичайне дротове підключення, то активація NC додає в басовий діапазон те, чого не хотілося б - наприклад , жирні нотки в бас або брудні в середину).

Друге спостереження: ефективність всіх трьох профілів шумозаглушення досить висока, і вони навіть приблизно рівноцінні один одному, але все господарюють в різних частотних смугах. Профіль Airplane найсильніше гасить шумові компоненти в області низьких частот, а в музичному сигналі виділяє басовий відрізок 50 - 150 Гц і злегка акцентує верхній діапазон (мабуть, щоб вони не маскувалися, відповідно, низькочастотними шумовим складовим від роботи авіаційних двигунів і високочастотними аеродинамічними компонентами) . Режим City теж охоче гасить низькочастотний шумовий спектр, але, судячи з усього, працює ширше, із заходом в середину, а в корисному сигналі сильніше акцентує різкі високих частот. Найбільш «рівний» профіль - Office. Хоча і в ньому звучання зазнає невеликий тональний розбаланс - злегка просаживается середина.

Але ще раз хочу звернути увагу, що на відміну від інших моделей навушників з ефективнішими системами шумозаглушення, новинка Denon, як мені здалося, найбільше лояльна до музичної основі - при включенні придушення правдивість тембрів і динаміка відтворення не страждають так сильно, як у деяких іменитих (і недешевих) моделей з найпотужнішими системами NC.

Джерело: www.salonav.com

ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:



Облако тэгов
Sonus faber, av процессоры, dali concept 8, nagaoka, купить мультимедийный проектор, burmester


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua