hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru




       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Огляд переможця EISA 2019-2020: AV-ресивера Denon AVR-X2600H

Огляд переможця EISA 2019-2020: AV-ресивера Denon AVR-X2600H

Просунуті багатоканальні апарати Denon не раз отримували премію EISA, хоча журі престижного європейського конкурсу, вибираючи кращих в категорії «Ресивер для домашнього кінотеатру» часто сприяла більш демократичним моделям. Але, схоже, для японської марки настав час перемог і в «народному» сегменті. У 2016 році переможцем називають 7-канальний AVR-X2300W, а в цьому році титул кращого дістається його нащадку AVR-X2600H. Його і послухаємо!

Здається, хлопці з EISA все-таки трохи запізнилися. Рік тому ми влаштували для аналогічного AVR-X2500H дуже непросте випробування з різною акустикою, з бай-ампінг і навіть з нестандартним пополосно підключенням акустики, щоб випробувати для стерео недокументовані можливості рум-корекції Audyssey. І семиканальний ресивер витримав їх з блиском, що ми і відзначили високу відміткою «Вибір експерта», яка зазвичай рідко присуджується недорогий техніці.

Вважайте, що нова модель автоматом отримує залік хоча б тому, що, по суті, вона є клоном торішньої версії з деякими оновленнями, які навряд чи вплинули на звукові дані. Базис, наприклад, точно не змінився. У новинки ідентичний дизайн шасі і блок живлення, зроблений на досить великому Ш-подібному трансформаторі, в буфері стоять ті ж ємності (Nichicon 12000 мкФ/71 В), як «мозку» використовується перевірений 32-бітовий чотирьохядерний DSP Cirrus Logic, а підсилювальні вихідні секції мають таку ж вертикальну компоновку і зроблені на тих же транзисторах, що і в моделях Denon класом вище. Зрозуміло, 2600-й успадкував 3D-декодери Dolby Atmos і DTS: X, фонокоректор для вінілу, всі мережеві і мультирумних фішки HEOS, підтримку нового бездротового протоколу Apple AirPlay 2, покращений еко-режим (знижує енергоспоживання саме під час простою), зручний графічний інтерфейс з покрокової налаштуванням і купу нових можливостей для віддаленого контролю і діагностики.

Що додалося? З принципово важливого це нова плата HDMI-комутації та відео обробки. Вона відповідає найсучаснішим стандартам, включаючи HDR/HLG/Dolby Vision, сумісна з сигналом 4K/60 Гц при мінімальних затримках (що актуально для просунутих ігрових приставок) і підтримує захист HDCP 2.3, яка, ймовірно, буде широко застосовуватися легальними онлайн-кінотеатрами для розповсюдження фільмів та іншого відеоконтенту по преміальним передплати в найвищій якості. З новою HDMI-платою AVR-X2600H також отримав і «розширену» версію поворотного аудіоканали (eARC) під об'єктні формати звуку. Нагадаю, що HDMI-секцію c аналогічними апдейтами отримали і всі ресивери Denon нової серії S.

Поки вибір «розумних помічників» обмежувався лише Amazon Alexa, у користувачів в нашій країні до них особливого інтересу не було. У новій моделі вже можна використовувати сервіси Google Assist і Apple Siri. А з програмним оновленням, яке буде випущено пізніше, стане доступна ще одна функція, за яку напевно подякують меломани, які користуються бездротовими навушниками. Вперше Bluetooth-канал в ресівері можна використовувати не тільки на прийом стереозвуку з мобільного девайса, але і для його «видачі» на гарнітуру. Іншими словами, ви зможете будинку слухати в своїх бездротових навушниках будь підключені до ресивера джерела (а заодно і те, що надходить з мережі або зберігається на NAS-сховище), не вдаючись до смартфонів або планшетів. Правда, вбудований в Denon Bluetooth-модуль, як з'ясувалося, підтримує тільки аудіопрофіль зі стандартними кодеками - задіяти aptX, а тим більше aptX HD, при прослуховуванні не вийшло.

Щоб не повторюватися з аудіотестамі, які ми проводили для торішнього AVR-X2500H, ми вирішили в цей раз зібрати повну багатоканальну систему 5.1.2 під Dolby Atmos і DTS: X. Подивимося, наскільки хороша новинка для перегляду фільмів і концертів на відео.

Також вам буде цікаво: Вибираємо доступний AV-ресивер

Вся акустика - Canton з демократичною серії GLE.2. Джерело - Blu-ray програвач Denon. Проектор - JVC . Підключення і первинна настройка була виконана буквально за лічені хвилини і, вважаємо, вона не викличе труднощів навіть у тих користувачів, хто не знайомий з графічним інтерфейсом Denon. Просто дотримуйтесь по порядку, точно вводите всі дистанції і все вийде само собою. Повозитися доведеться хіба що з настройками сабвуфера (прогін системою Audyssey MultiEQ вирішує цю задачу лише частково), але в цьому теж немає нічого складного. Спочатку просто знайдіть для бас-машини найкраще місце в кімнаті, де вона не порушуватиме розкотистих стоячих хвиль, і тільки потім беріться шукати оптимальну частоту зрізу і рівень бас підтримки. Для ще більш точного узгодження LFE-каналу з напільного акустикою можете також збільшити установки дистанції в меню, не звертаючи уваги на те, що фактичне видалення саба від дивана залишиться колишнім. Так можна скорегувати більш повільну реакцію великого басовік саба щодо більш жвавих головок основних АС (цю операцію найкраще робити на слух і тільки на музичних програмах, домагаючись максимально чіткою передачі всіх ударних і належного заповнення Мідбасові області).

До речі, в тесті ми обмежилися тільки перерахованим заходами і не вдавалися ні до виносного мікрофона, ні до корекції вбудованим в Denon AVR-X2600H графічними еквалайзером (прослуховування проводилося в акустично обробленої кімнаті з помітно пригніченими відображеннями). Але в реальному житловому приміщенні краще задіяти Audyssey, а в найбільш складних випадках - підключити і додатковий інструмент, скачавши платне мобільний додаток для глибокої правки всіх налаштувань.

Тепер, власне, про звучання. Спочатку нам здалося, що нова модель Denon має трохи більше різкий почерк у верхній смузі і менш розбірливу нижню середину. Але цього скоро знайшлося пояснення. Виявляється, до нас апарат виймали з коробки тільки для зйомки і навіть не включали його в розетку - ми відчували зовсім «холодний» зразок. Але вже через пару годин він зазвучав м'якше, прозоріше і багатше - як і торішній X2500H. А після невеликої підстроювання ми отримали від нього практично все, що хотіли.

В першу чергу це стосується баса. Чіткий, енергійний, але не виходить за рамки правильного балансу нижній регістр - не тільки ознака добре відбудованого домашнього кінотеатру, а й запорука для правильного музичного відтворення. Сказати, що AVR-X2600H бездоганний в останньому, буде деяким перебільшенням. На сильних музичних контрастах, коли сигнал йде відразу по всіх каналах, динаміка все-таки злегка змальовується. Але на «блокбастерного» треках будь-якого енергетичного дефіциту не відчувалося жодного разу. При цьому вся система підкуповувала не тільки люттю ефектів, але і природної опрацюванням фонових звуків, вільним і незабарвленим голосовим каналом. Все сурраунд- і висотні ефекти не мали слідів процесорної обробки. Варто було лише почати дивитися фільм з саундтреком c 3D-звуком, так відразу ніби провалювався в іншу звукову реальність. Загалом, в кіно новий апарат дає максимум в своїй ціновій лізі.

Але ще раз повернемося до музики. При цифровому відтворенні в стереоформате з флешки або по мережі, багато що залежить від якості відтвореного контенту - артефакти компресії апарат навіть не намагається приховати. При прослуховуванні компакт-дисків на Bluray-програвачі через цифровий вхід якість завжди стабільно хороше, а при активації режиму Pure Direct радує і точної постановкою простору (сцена нітрохи не гірше, ніж у Hi-Fi системи з інтегральніком порівнянній вартості). Багатоканальні фонограми в старих форматах Dolby Digital або DTS подаються трохи сухо і поверхнево, зате ті, що записані в просунутих форматах Dolby TrueHD або DTS HD Master - просто насолода для слуху. І коли таке чуєш, то просто забуваєш, що музика, що ллється через недорогий тракт, могла в ньому щось втратити або спотворитися.

Нехай розробники Denon і не додали в цю модель підтримку бездротових аудіоформатів aptX і aptX HD, але для своєї цінової категорії вона навіть без особливих налаштувань натурально відтворює музику і переконливо подає саундтреки у фільмах, за що і отримала звання «Кращого європейського AV-ресивера для домашнього кіно »

Джерело: www.salonav.com

ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:



Облако тэгов
Dali zensor 1 отзывы, dali epicon 8, внешний тюнер, dali zensor 5, onkyo усилитель, dali mentor 2


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua