hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru




       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Огляд нового інтегрованого підсилювача Marantz PM7000N

Огляд нового інтегрованого підсилювача Marantz PM7000N

Сьогодні стало вже звичним захоплюватися неймовірно багатої оснащеністю сучасних стерео компонентів. Адже ще недавно для отримання апарату з функціоналом, подібним до того, що є у Marantz PM7000N, нам доводилося купувати відразу декілька пристроїв. Однак тепер подібне багатство функцій вже не рідкість, а ось що щодо звуку?

В кінцевому підсумку, як би велике ні було кількість входів і роз'ємів на підсилювачі, головні вимоги до нього залишилися тими ж, що і десять, і двадцять років тому. Наскільки правильно він може передавати тембри інструментів і голосів, як добре він справляється зі складною навантаженням, та й просто - цікаво слухати музику на системі, в складі якої він працює?

вивчаємо

Новий інтегрований підсилювач Marantz PM7000N має на борту практично все необхідне для інтеграції в будь-яку систему. Він може працювати і в якості бездротового і дротового стримера, і цифроаналогового перетворювача, є в ньому і вбудований фонокоректор, і підтримка голосових помічників, і багато іншого. Але про все по порядку.

Головна особливість апарату, це присутність бездротового модуля з підтримкою фірмової системи HEOS , що забезпечує не тільки інтеграцію в багатокімнатні інсталяції, але і відкриває доступ до величезного вибору музичного матеріалу з стрімінгових сервісів, а також файлів, що зберігаються на серверах і мережевих дисках. Власне, для багатьох користувачів це і буде єдиним джерелом сигналу, проте в Marantz подумали і про тих аудіофіли, які як і раніше віддають перевагу традиційним фізичні способи підключення.

Набір аналогових входів включає в себе чотири пари роз'ємів RCA, одна з яких призначена для подачі сигналу на фонокоректор для головок з рухомим магнітом. Цифровий сигнал можна відправити на ЦАП (він побудований на чіпі Asahi Kasei AK4490) через оптичний і коаксіальний термінали, а також через порт USB-A. Передбачена аналогова петля для контролю запису, а також окремий монофонический вихід для підключення сабвуфера. На передній панелі є роз'єм 6,3 мм для навушників.

Фірмові гвинтові термінали SPKT 1+ для підключення акустичних проводів викликають у мене незмінне захоплення, настільки грамотно і солідно вони зроблені.

У центрі профилированной передній панелі підсилювача, традиційної для всіх моделей фірми Marantz середнього і високого цінового діапазону, розташований досить великий OLED-дисплей, на який виводиться інформація про задіяному вході, поточної композиції і інших параметрах пристрою. Його розмірів, а також знаходяться в правій його частині клавіш цілком вистачає для комфортної навігації по папках USB і мережевих дисків без використання смартфона. Хоча, природно, саме через мобільний додаток HEOS управляти підсилювачем найзручніше.

Внутрішня будова апарату традиційно - по центру розташований радіатор, який ділив обсяг на дві частини. В одній з них знаходиться солідний тороидальний трансформатор, надійно екранований металевим кожухом, в іншій - всі аналогові і цифрові ланцюги, включаючи процесор і ЦАП. У каскаді попереднього підсилювача встановлені фірмові збірки на дискретних елементах HDAM (Hyper-Dynamic Amplifier Module) версії SA3, вихідні каскади реалізовані із застосуванням зворотного зв'язку по струму, що потенційно обіцяє хороший контроль акустичних систем. Заявлена потужність - 60 Ватт при навантаженні 8 Ом, важить апарат 10,3 кілограма.

Як вже було зазначено, підсилювач підтримує всі основні музичні сервіси, ми використовували в рамках прослуховування TIDAL. Взаємодія з пристроєм можливо також через голосових помічників Apple Siri і Google Assistant, правда, для цього буде потрібно смартфон - власного мікрофона в підсилювачі немає.

підключаємо

Звукові якості Marantz PM7000N ми оцінювали в системі, яка включала в себе добре відомі нам компоненти. Як джерело сигналу виступав SACD/CD-програвач Marantz SA-KI Ruby , акустичні системи - поличні монітори Bowers & Wilkins. Також була задіяна функція Wi-Fi-стрімінга, джерела музичного матеріалу - TIDAL, мережеві папки і власна пам'ять смартфона. Всі з'єднання виконувалися силовими, Міжблочні і акустичними кабелями Transparent.

слухаємо

За довгі роки тестування і прослуховування різних поколінь електронних компонентів Marantz вони жодного разу не обманули моїх очікувань - за рідкісним винятком всі вони володіли впізнаваним фірмовим почерком, який проявлявся при підключенні до будь-яких акустичних систем. Повітряний і трохи рафінований звук зазвичай поєднувався з відмінною деталізацією високочастотного діапазону, округлої серединою і докладним, але не завжди швидким і динамічним мидбасом. Тобто це був класичний «аудіофільскій» звук, який дуже приємно розглядати і вивчати.

Також вам буде цікаво дізнатися про рекомендовану акустиці: Перейти Рубікон: DALI Rubicon 6 Review

Але ось через мої руки проходить вже другий за рахунком компонент нового покоління, який звучить зовсім інакше. Першим був мережевий ресивер Marantz NR1200 , в звуці якого раптом виявилася динаміка і швидкість, зазвичай властива продукції інших брендів. А інтегральний підсилювач Marantz PM7000N остаточно переконав мене в тому, що з відходом Кена Ішівати щось змінилося в «політику партії». Або ж це прощальний подарунок маестро?

Так чи інакше, апарат звучить зовсім не схоже на всі попередні моделі Marantz даного рівня. Він примудрився витягнути з поличних моніторів набагато більш високого класу практично все, на що ті здатні, особливо - в низькочастотному діапазоні. Вага та швидкість баса були просто зразковими, а з урахуванням цінової категорії моделі - видатними. Нехай вас не бентежить відносно невисока номінальна потужність в 60 Ватт на канал, динамічні здатності у Marantz PM7000N прекрасні.

Куди поділася та аристократична стриманість, якої раніше відрізнялися підсилювачі фірми? При сольних ударах бочки на рок-композиціях AC/DC, Nazareth, Airbourne, Manowar просто перехоплює подих! Однак філігранна деталізація високочастотного діапазону на джазовому матеріалі від нової подачі не постраждала, та й «Money» і «Time» Pink Floyd були відіграні так, що хоч зараз на виставку. Відверто кажучи, за останні роки це один з рідкісних підсилювачів середнього цінового діапазону, який зміг мене порадувати не з «урахуванням ціни», а по-справжньому.

Також вам буде цікаво: Як отримати кращий звук з вашим CD-плеєром. Рекомендації журналу What Hi-Fi

плюси

Надзвичайно динамічний звук з відмінним басом, чудовий контроль акустичних систем, чудове оснащення

мінуси

Для повноти картини не вистачає МС-секції в Фонокоректори

  • Дизайн: 100
  • Якість виготовлення: 95
  • Звучання: 100
  • Ергономіка: 95

висновок

Один з головних сюрпризів цього сезону. Здається, навіть затяті шанувальники фірмового звуку не будуть розчаровані змін, що відбулися. При збереженні всіх позитивних якостей звук придбав вибухову динаміку і швидкість, яка явно припаде до смаку всім любителям Hi-Fi. Ну а з урахуванням функціонального оснащення Marantz PM7000N претендує на звання практично ідеального підсилювача XXI століття.

Автор: Олександр Чечелёв Джерело: hi-fi.ru

ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:



Облако тэгов
Dali zensor 1 отзывы, dali epicon 8, внешний тюнер, dali zensor 5, onkyo усилитель, dali mentor 2


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua