hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru




       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Огляд нових бездротових колонок Denon Home 150/250/350. Журн...

Огляд нових бездротових колонок Denon Home 150/250/350. Журнал Салон АУДІО ВІДЕО

Понад п'ять років тому Denon взялася інтенсивно просувати власну бездротову технологію для мультизонних систем, реалізовану під логотипом HEOS в цілому ряді компонентів і акустичних систем. Але тільки ми звикли до цієї марки, як компанія раптом вирішила замінити її на свій власний.

Якось давно в редакцію доставили для тестування найперший компонент HEOS. Це була «сімка» - велика акустична система з мережевим і Bluetooth-підключенням, виконана в досить футуристичному дизайні і несе на собі таке незвичне мале число кнопок і аудіорознімів, що спочатку було взагалі незрозуміло, як до неї підступитися. А оскільки я до сих пір пам'ятаю в деталях не тільки сама подія і модель, а й навіть процес підключення, то це означає, що Denon вибрала вірну стратегію виведення нового продукту - в образі «невпізнаного об'єкта», і під якоїсь таємничої маркою HEOS нам запам'яталася багатьом.

Від дизайнерського епатажу виробник не відійшов і в моделях HEOS другого покоління, які отримали підтримку Hi-Res Audio (стали програвати ALAC, FLAC і WAV до 192кГц/24 біт і DSD до 5,6 МГц). Однак сьогодні просунуті меломани познайомилися і з мережевими технологіями, і з мультирум, і з управлінням через мобільний додаток. Вже немає необхідності дивувати покупця чимось ще, крім головного - функціональними зручностями і якістю звучання. Тому розворот до «класичним» формам, зроблений до того ж під маркою, авторитет якої ні в кого не викликає сумнівів, виглядає абсолютно логічним.

У серії Denon Home ми знову бачимо цілий ряд бездротових систем на вибір - моделі 150 , 250 і 350 , відповідно, прийшли на зміну компактної «одиниці», середньої «п'ятірці» і великий «сімці» HEOS. І нова лінійка позиціонується ближче до преміального класу, що до речі, в дизайні пристроїв проглядається відразу. Вони відмінно виглядають і в базовому темному виконанні (як на фото), і в обробці блекотою тканиною, яка має водо- і брудовідштовхуючим властивостями.

Всі моделі отримали стильну сенсорну панель управління з підсвічуються символами і датчиком наближення. Вибір музичних сервісів став ще ширше. Перші HEOS допускали підключення лише акаунтів TuneIn, Spotify і Deezer, а тепер нам доступні TIDAL, Apple Music, Amazon Music HD і цей список напевно буде тільки розширюватися. До слова, вже в найближчій перспективі з новими моделями почнуть працювати всі популярні на Заході сервіси голосового управління і розумного. Відомо, що все необхідне «залізо» на борту колонок вже є.

Перелік фізичних та бездротових підключень залишився колишнім. У всіх АС є гніздо для підключення «кручений пари» від домашньої мережі, роз'єм USB для програвання музики з «флешок», аналоговий вхід 3,5, радіомодулі Bluetooth і Wi-Fi. За керування та мережеве взаємодія відповідає вже знайомий мультизональний інтерфейс HEOS, який дозволяє групувати всі домашні HEOS-мікросистеми, саундбари і AV-ресивери для синхронного відтворення музики. Однак в цілому функціонал платформи поступово розширюється. Сучасна версія вже підтримує AirPlay 2 і дозволяє приєднувати бездротові АС як тилових каналів (наприклад, до саундбару Denon DHT-S716H і до бездротового сабвуфера DSW-1H ) для отримання повноцінної кинотеатральной системи 5.1, а також розводити сигнали з лівого і правого каналів на стереопару .

Природно, всі перераховані можливості включені і в Denon Home. А буквально днями, 25 червня, відбулося чергове оновлення , яке додало в меню настройки рум-корекцію. Так що тепер із засобів управління звуком користувачеві доступний не тільки темброблок - досить вказати місце розташування своєї АС в кімнаті, щоб отримати ще більше збалансоване звучання.

беремо пару

«Сто п'ятидесятих» - найдоступніша за ціною. По суті, це повноцінний активний мікромонітора з мережевою платою. За басову смугу в ньому відповідає довгохідний 3,5-дюймовий низькочастотний драйвер, а за ВЧ - традиційний 1-дюймовий текстильний купол. У розмірах модель помітно поступається HEOS 3 HS2, але в масі програш чисто символічний - всього 200 грамів, а це свідчить про те, що в новинці на матеріалах не економили. Як, втім, і на потужності - посилення в Denon Home 150 покладено на пару ефективних оконечниками класу D c сумарним споживанням порядку 20 Вт.

В одиночному сетап ця колонка стереозвук не чути, а монофонізірованний сигнал вам може здатися занадто акцентованим в середній смузі. Ця обставина так і підбиває посилити темброблоком низькі і високі частоти, але знайте, що якогось особливого драйву відтворення це не додасть. Розробники вважали, що в якості самостійної одиниці Denon Home 150 використовуватимуть лише для фонового озвучування, тому «заточили» монофонический режим акустики під передачу мови.

Але якщо ви поставите в кімнаті пару «сто п'ятдесятих» і в додатку HEOS задасте їм ролі R і L, то здивуєтеся метаморфозу - саунд радикально додасть в музикальності. Все закономірно: ми отримуємо і об'ємний простір з цілком ясними образами, і підвищений на 3 дБ рівень звукового тиску при тому ж навантаженні на підсилювачі і драйвери. Хоча система HEOS і веде бездротову передачу так, що одна з колонок в парі підключається до процесу відтворення через коротку затримку, але в усталеному режимі сихронізацію відмінна - це відчувається по чіткої тривимірній сцені.

Друге приємне відкриття (забігаючи вперед скажу, що воно відноситься не тільки до цієї моделі, а до всіх новинок) полягає в тому, що у верхній смузі почерк акустики став більш гладким і менш «цифровим».

Denon Home 250 особисто мені бачиться головним кандидатом для озвучування кухні або будь-якого іншого приміщення, де розміщення стереоколонок не має сенсу чи ні місця навіть під мініатюрну Hi-Fi-микросистему - для ванної кімнати, наприклад. Як і її попередник HEOS 5 HS2, модель вже розрахована на роздільне двухканальное відтворення. При цьому новинка солідніше, важче і має більш раціональні габарити - займає менше місця в ширину і висоту.

Звукова начинка подібна колишньою. Підсилювач класу D тут двоканальний, обслуговує пару 19-міліметрових твитеров і два 10-сантиметрових басовік. Останні, найімовірніше, працюють в паралель, тому що навантажені на єдиний 5,25-дюймовий пасивний випромінювач. Зважаючи на це та звук виходить потужний і щільний, що вельми несподівано для відносно невеликий і акуратною колоночки. Вона запросто «прокачує» приміщення площею 20 - 30 м?, тому якщо ви влаштуєте танцювальне паті, то воно вийде зовсім не мінорним. А якщо оточіть себе кількома такими системами і просто включите їх навіть не в стерео, а синхронно, то ви почуєте звук, дуже схожий на клубний.

Ось тут саме час згадати, що у Denon Home 250, як і у всіх моделях серії, є підтримка AirPlay 2 і Bluetooth. Гості можуть підключатися до вашої аудіосистеми зі своєю музикою будь-яким зручним для них способом. В ході наших проб проблем з цим не виникало.

Найбільш потужна Denon Home 350 відрізняється не тільки розмірами і ціною. Якщо на згаданих вище моделях нам було доступно лише три предустановки Quick Selects для швидкого включення якихось заздалегідь запрограмованих мовників, то у цій моделі їх уже шість. І, до речі, стільки ж вбудованих підсилювачів, тому що сигнал з кожного стереоканалу ділиться вбудованим DSP на три смуги: високі відтворюються 19-міліметровими пищалками, середні - 5 сантиметровими драйверами, а низькі - парою стоять один за одним 16,5-сантиметрових басовіков. Нагадаю, що у «сімки» HEOS конфігурація була інша: головок було сім (мався ще і пасивний випромінювач), але підсилювачів було лише чотири.

«Триста п'ятидесятих» - не просто сама повнодіапазонна і гучна система в новому сімействі. На відміну від свого попередника вона вийшла і самої «хай-Файний». Звичайно, коли вона працює самостійно, то на виразний стереоефект не варто розраховувати - база розташування пискавок і среднечастотников у неї занадто вузька для створення тривимірного ефекту. Зате по частині лінійності, ясності відтворення в середній смузі і глибині баса вона виглядає набагато краще інших моделей. При оцінці якості звучання в парному стереофонічному виступі навіть хочеться використовувати терміни з аудіофільских лексикону, тому що в звуці з'являється порядок, чистота, образність, віддалені плани.

А ще ця модель має вже достатнім дозволом, щоб була виразна чутна різниця між різними способами доставки сигналу - по внутрішньому мережевого протоколу HEOS або безпосередньо з USB-порту звучання виходить відчутно якісніше, ніж по AirPlay 2, Bluetooth або аналоговому входу.

Тому якщо вам хочеться побудувати мережеву стереосистему на наймодніший лад, без зайвих проводів і блоків, то пара Denon Home 350 - розумний і вельми привабливий варіант. Але якщо ціну такого рішення ви вважаєте завищеною (за ті ж гроші можна купити AV-ресивер з HEOS і неабияку пару колонок), то сміливо погоджуйтеся і на одиночний сетап. Ви все одно отримаєте свій музичний «культурний центр» з відмінними можливостями для стрімінга і функціонального розширення.

Джерело: salonav.com

ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:



Облако тэгов
Кабель оптический одномодовый, куплю кабель, clearaudio emotion, классы усилителей мощности, hi fi акустика форум, cd плеер


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua