hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru




       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // JVC: лідер в аудіовізуальній сфері. Історія бренду, журнал L...

JVC: лідер в аудіовізуальній сфері. Історія бренду, журнал Le Blog Son Video

Компанія JVC була заснована в 1927 році, як японський підрозділ американської компанії з виробництва фонографів і звукозаписних пристроїв Victor Talking Machine Company. Звідси і назва JVC, складене з початкових букв імені The Japan Victor Company. Коли JVC починала свою діяльність в 1930-х роках, вона, як і її материнська компанія, виробляла виключно програвачі та грамплатівки.

Логотипом компанії Victor Talking Machine стала знаменита картина під назвою «Голос його господаря», на якій зображений пес Ніппер, що сидить перед фонографом з нахиленою в бік головою. Ця картина символізує дух бренду і його прагнення забезпечити виняткові характеристики. Ця філософія була передана японській філії і до сих пір є важливою частиною ДНК JVC.

Знаменита ілюстрація з портретом собаки Ніппер, що стала сімфолом Victor Talking Machine Company, материнської компанії JVC

JVC почала розширюватися в 1932 році, випустивши свої перші радіоприймачі після того, як компанія Victor Talking Machine була куплена RCA. Незабаром JVC здійснила справжній прорив, випустивши в 1939 році найперший телевізор, повністю зроблений в Японії. Післявоєнна епоха була часом значного зростання для JVC. Серед ключових подій для компанії було придбання більшості її акцій Panasonic Corporation, яка стала основним власником акцій JVC, і прихід в компанію Кенджіро Такаянагі (Kenjiro Takayanagi). Піонер в розробці телебачення, інженер Кендзіро Такаянагі відомий як «батько японського телебачення». У 1959 році він представив перший відеомагнітофон з двома головками, що обертаються. JVC зарекомендувала себе як передовий бренд і стала світовим лідером в індустрії відеомагнітофонів.

Інженер Кенджіро Такаянагі, винахідник відеомагнітофона з двома головками, що обертаються, майбутній віце-президент JVC

У 1970 році JVC представила Videosphere, круглий електронно-променевої телевізор футуристичного дизайну. Модель в корпусі, що нагадувало шолом космонавта, мала величезний успіх. У наступному році JVC продовжила створювати новинки, випустивши першу домашню аудіосистему для 4-канального відтворення. Розроблена для квадрофонічна записів, система JVC дозволяла користувачам насолоджуватися точним просторовим звуком як в горизонтальному, так і у вертикальному вимірі.

Телевізор JVC Videosphere CRT з його незвичайним дизайном продавався до кінця 80-х років

Компанія JVC знову увійшла в історію аудіовізуальних технологій, випустивши в 1976 році відеомагнітофон JVC Victor HR-33000 VHS. Він став першим в світі відеомагнітофоном VHS і спочатку через регіональних обмежень поширювалася тільки в Японії. Однак в наступному році він був випущений в США і Великобританії під номерами HR-3300U і HR-3300EK відповідно. JVC HR-3300 має два великих регулятора для налаштувань в діапазонах VHF і UHF, окремі входи для антен для кожного з цих діапазонів частот, а також композитний відеовхід і вихід RCA. Цей відеомагнітофон навіть дозволяв користувачу автоматично записувати програми, що транслюються протягом доби.

Відеомагнітофон JVC HR-3300U VHS був першою моделлю VHS від цієї марки

У 1984 році JVC випустила GR-C1, портативну відеокамеру «все в одному», яка могла записувати до 30 хвилин відео на касету VHS-C, яку потім можна було переглядати на відеомагнітофоні VHS за допомогою адаптера. Деякі з вас, можливо, пам'ятають, як Марті Мак-Флай використовував відеокамеру JVC GR-C1 в першій частині трилогії «Назад в майбутнє».

Відеокамера JVC GR-C1 у фільмі Роберта Земекіса

У 1991 році японська компанія випустила перший телевізор формату 16: 9. З цим новим телевізійним форматом JVC привнесла «кінотеатральне» співвідношення сторін екрану в вітальні і почала велику аудіовізуальну революцію в області, в якій компанія з моменту свого заснування провела низку серйозних перетворень.

Бренд, чий слоган - «Ідеальний досвід» ( "The Perfect Experience»), не спочивав на лаврах. Поряд з телевізорами і відеокамерами, виняткову якість яких забезпечило репутацію компанії, JVC продовжувала вводити нововведення, випустивши на початку 2000-х першу камеру з високою роздільною здатністю. Представлена в 2003 році відеокамера JVC GR-HD1 могла записувати зображення в дозволі 720/30p з використанням кодека MPEG-2 і відтворювати їх з роздільною здатністю 720p або 1080i на сумісному екрані.

JVC GR-HD1, перша HD-відеокамера

У 2007 році JVC випустила першу споживчу відеокамеру з роздільною здатністю Full HD 1920 x 1080 пікселів, а в 2009 році - перший 3D РК-дисплей. У 2011 році компанія продовжила впроваджувати інновації, випустивши ряд 3D-проекторів 4K-сумісних моделей, які використовували технології e-shift.

Володіючи майже півстолітнім досвідом роботи в аудіо- і відеоіндустрії, JVC за десятиліття свого існування розробила безліч продуктів, які залишили яскравий слід в історії побутової і професійної електроніки. Створюючи програвачі, відеомагнітофони, телевізори, відеокамери, навушники, автомобільні стереосистеми, а тепер і проектори UHD-4K, JVC продовжує залишатися лідером в аудіовізуальній сфері.

ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:



Облако тэгов
Куплю усилитель мощности, av процессоры, dali concept center, meridian cd, проектор украина, цифровой тюнер


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua