hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru




       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // ЦАП-передпідсилювач і моноблок Classe Audio Delta PRE/MONO. ...

ЦАП-передпідсилювач і моноблок Classe Audio Delta PRE/MONO. Тест журналу Hi-Fi News, червень 2021

Дейв Наубер (Dave Nauber), який називає себе «трудівником аудіоіндустріі», працює в Classe близько 18 років, зараз він на посаді бренд-директора. Дейв згадав, що найпершою демонстрацією підсилювачів серії Delta було не що інше, як наше власне Hi-Fi Show Live, що минув у Віндзорі в 2017 році.

«Це було задовго до офіційного запуску, - говорить Дейв, - В той час ми переводили виробництво з заводу Rotel в Чжухаї в нову будівлю B & W в декількох кварталах від нас, хоча тоді до випуску ці моделі Delta так і не дожили ... На подив багатьох, B & W була продана стартапу з Кремнієвої долини Eva Automation, який згодом вирішив поміняти статус Classe, через невідповідність його баченню бренду B & W.

В кінцевому підсумку Classe зайняв хороші позиції завдяки його придбання Sound United (SU) в січні 2018 року. Classe отримує вигоду від того, що ввійшов у величезну портфель брендів, включаючи Marantz, Denon, Polk і, за іронією долі, B & W, після з його недавнього повернення від Eva назад в світ Hi-Fi.

Відновивши первісну команду дизайнерів Classe в Монреалі, SU також надав їм доступ до виробничих потужностей Shirakawa Audio Works в Північній Японії - колишній фабриці Denon, відомої своїми CD-плеєрами, звукоснимателем DL-103 і т. Д. Незабаром до серії Delta додасться п'ятиканальний підсилювач потужності класу AB з партнерським AV-процесором і відповідна стереосистема Delta, з повними цифровими можливостями ».

«А далеке майбутнє?» - «Ми розглядаємо висококласну серію Omega, але поки немає навіть прототипів. Нічого не буде до 2026 року », - відповів Дейв.

Classe повернувся з новими силами: його підсилювачі Delta третього покоління роблять те, що написано в позначенні моделі, і звучать так само захоплююче і без надмірностей, як і завжди.

Огляд: Ендрю Еверард (Andrew Everard) Лабораторія: Пол Міллер (Paul Miller).

Коли справа доходить до прозового найменування моделей, Classe відмінно справляється: його останній передпідсилювач серії Delta називається PRE , а відповідні підсилювачі потужності у вигляді моноблоків називаються MONO . Ще одна модель в лінійці Delta - стереопідсилювач потужності який очікувано названий STEREO .

Довгоочікувана (див. Інтерв'ю вище) комбінація зовнішній підсилювач/моноблока має скульптурний металевий дизайн з масивної передньою панеллю, що переходить в бічні - і, до речі, вони не такі величезні, як це може здатися. По крайней мере, висота предусилителя становить трохи більше 12 см, а ширина менше 44,5 см, він поміститься практично в будь-яку стійку Hi-Fi.

Підсилювачі потужності - інша справа. Маючи ту ж ширину, що і PRE, вони отримали велику площу підстави. Їх глибина 49,2 а не 44,9 см, а висота - трохи більше 22 см. Це не так багато, але саме вага підсилювачів MONO обмежує можливості установки: в той час як PRE просто важкий - 13,5 кг, підсилювачі потужності - важезні, по 44, 3 кг кожен. Навіть їхні нестандартні кабелі живлення теж важкі!

СПОЖИВАННЯ

Натомість ви отримуєте підсилювач потужністю 300 Вт/8 Ом, що подвоює її на 4 Ом (см. Лабораторний звіт), з першими 35 Вт цій потужності, що виробляються в класі A. оконечниками харчується від нестандартного тороїдального трансформатора, на який припадає майже третина загальної ваги, який Classe називає, з деякою скромністю, «потужним високоякісним джерелом харчування». До того ж Classe заявляє про додаткові переваги його ефективного охолодження, не в останню чергу про швидке прогрівання і можливості «складати і встановлювати» разом два МОНО.

Кастомний трансформатор на 2,4 кВА (внизу зліва) важить 14 кг. До нього приєднано 22 4-полюсних електролітичних конденсатора Mundorf (в центрі). Вихідний каскад складається з 16 польових МОП-транзисторів, встановлених на воздуховоде з примусовим охолодженням (вгорі).

«Підсилювачі працюють в класі A, поки стрілка знаходиться зліва від вертикалі»

Входи підсилювачів потужності представлені як несиметричними RCA, так і балансними XLR-роз'ємами, заодно з двома наборами клем для приєднання акустики Furutech Torque Guard, із захистом від надмірного затягування. Також є ряд таких підключень, як тригер 12 В, вхід і вихід ІК, а також Ethernet, RS232 і власна віддалена система CAN-Bus від Classe. Порт USB-A призначений для оновлення програмного забезпечення. Світлодіоди на передній панелі інформують про стан системи. Дисплей вимірювача потужності може бути затемнене або вимкнений, причому Classe дає корисний натяк на те, що коли стрілка знаходиться зліва від вертикалі, підсилювач працює в класі A. В наші дні безліч аналогічних приладів має суто декоративний сенс, але цей дисплей з цифровим управлінням є виключно точним.

Під час тестування підсилювач потужності отримував сигнал від PRE через симетричні з'єднання, причому попередній використовував не тільки основні виходи на RCA і XLR, але і ще пару виходів Aux, і вихід на сабвуфер. Ця друга пара може бути налаштована для дублювання основних попередніх виходів або використовуватися в якості лінійних виходів, або один з них може бути призначений в якості другого виходу сабвуфера, ці два виходи також можуть управляти двома моно або стерео сабвуферамі. Все це налаштовується у великій системі меню підсилювача, керованої сенсорним дисплеєм на передній панелі, яка навіть дозволяє вибирати різні точки кросовера сабвуфера і їх крутизну. Можна встановити і зберегти п'ять попередніх, включаючи регульовані настройки відстані/затримки при використанні сабвуфера.

ВХІДНІ ДАНІ

Доказом цієї гнучкості є той факт, що на PRE розміщується не менше 15 входів! У цифровому форматі це порт Ethernet для потокової передачі DLNA і AirPlay через домашню мережу; USB-B для підключення до комп'ютера з дозволом до 384 кГц/32-біт і власний DSD до DSD256; плюс один AES/EBU, три коаксіальних і три оптичних.

На передній панелі також є порт USB-хоста, який, як не дивно, призначений тільки для підключення пристроїв iOS (iPhone), хоча він також дозволяє оновлювати прошивку.

Delta PRE (вгорі) з сенсорним екраном дисплея. Внизу - масивний підсилювач потужності МОНО (показаний тільки один), індикатор якого показує точне значення на дисплеї з регульованою яскравістю, поруч - усмоктувальні жалюзі системи вентиляторного охолодження

Серед аналогових є два набори симетричних входів XLR і два RCA, а також виділений вхід для Фонокоректори з можливістю переналаштувати один з лінійних входів для установки ще одного програвача вінілу. Передбачено великий діапазон регулювань посилення/навантаження в меню Фонокоректори.

Кожен з входів підсилювача забезпечений власною регулюванням рівня і також може бути використаний в якості байпаса в сетап домашнього кінотеатру. Тембр можна регулювати в варіанті зі звичними низькими і високими частотами, з регулятором нахилу, або за допомогою параметричного еквалайзера. Також можливо підсумовування сигналів в моно і управління басами. Все це реалізовано в DSP. При використанні аналогових входів PRE можна перевести в режим «цифрового байпаса», тоді він стає чисто аналоговим предусилителем з повністю відключеною цифровий частиною.

Завдяки додатковим роз'ємів, дублюючим роз'єми підсилювача потужності, в складі системи CAN-Bus, PRE також має вихід для навушників з 6,35-міліметровим роз'ємом і функцією перехресного підключення.

«Функціональним» кнопок на пульті дистанційного керування можуть бути призначені ті чи інші функції на вибір. Для PRE доступний опціональний відеомодуль HDMI з підтримкою 4K (купується окремо).

«Клас A» до 35 Вт - низький КНІ Delta MONO в залежності від частоти (5 Гц-40 кГц) з навантаженням 8 Ом, при потужності 100 мВт (зелений), 1 Вт (синій), 10 Вт (чорний) і 100 Вт (червоний)

РОБОТА В А-КЛАСІ

Чи не вперше у нас з'явився підсилювач, який видає кілька хороших ват - в даному випадку 35 Вт/8 Ом - з достатнім струмом спокою в вихідному каскаді, щоб підтримувати всі пристрої в робочому стані, коли включений проводить режим. Це клас А. Спотворення усунені, але при розсіянні цих невикористаних ампер виділяється багато тепла. Більш ніж в декількох випадках я, бувало, підозрював авторів пристроїв в хвастощах, але не тут, де вихідний каскад польових МОП-транзисторів Classe підтримується в тепловій рівновазі за рахунок установки в так званому тунелі IC (інтелектуальне охолодження - lntelligentCooling). Трубка квадратного перетину (див. Рис. 3) заповнена дуже тонкими ребрами з металевого сплаву, які охолоджуються повітрям, що поступає від передньої частини підсилювача і виходять із задньої частини. На моєму випробувальному стенді я виміряв стійке значення температури повітря 48 ° на виході з вентиляційного отвору. (Підсмажену!)

Classe розробив рішення з дуже широкою смугою пропускання розімкнутого контуру і щодо обмеженою негативним зворотним зв'язком, але воно як і раніше зберігає дивно низькі спотворення на високих частотах. Спотворення оптимально низькі і відповідають наскрізним частотам його «діапазон класу A», видимий (поруч) між 1 Вт (синій) і 10 Вт (чорний, 0,00015 - 0,0007% від 20 Гц - 20 кГц).

Він виглядає вище при більш низькій потужності (0,1 Вт, зелений, як і шум), але дійсно збільшується тільки на ВЧ при більш високій потужності (1000 Вт, червоний).

Delta PRE має лінійні блоки живлення (під позолоченою мідною платою) і екранований імпульсний джерело живлення (крайній зліва) для цифрових ланцюгів і ланцюгів управління, включаючи модуль бездротової мережі (зелений, внизу). Великий чіп - це головний мікроконтролер/інтерфейс USB з ЦАП AK4497 і балансний вихід на нижній друкованій платі.

«Велика різка бас-бочка, чіткі малі барабани і виразне« залізо »

сповнених життям

При використанні з колонками відповідного класу, підсилювачі Classe відразу ж вражають своєю величезною потужністю і абсолютною вишуканістю, з якої вони звучать. Відтворюючи кавер д-ра Лонні Сміта (Dr Lonnie Smith) «Why Can not We Live Together?» (Breathe; Blue Note 35461740), Classe PRE/MONO представляють цей трек, одну з двох студійних записів на альбомі, з реальним відчуттям «музикантів в кімнаті». Це, звичайно, за умови, що вам коли-небудь пощастило запросити купу класних музикантів з дуже стриманим вокалом Іггі Попа (lggy Pop), щоб вони трохи пограли у вас в гостях.

Звук тут просто спалахує життям - і це, виявляється, незмінна характеристика підсилювачів. Вона дуже добре проявляється на прикладі зовсім іншого музичного стилю, Джеррі Джанкіна і Далласского духового оркестру (Jerry Junkin and the Dallas Wind Orchestra) в їх прочитанні «John Williams march» з фільму 1941 (John Williams At The Movies; RR-142SACD).

ЗВУКОВА ЗНАЧУЩІСТЬ

Твір починається з ніжних дерев'яних духових і переходить в повноцінний стиль маршового оркестру, з великими різкими бас-барабанами, чіткими малими барабанами і виразним «залізом» - підсилювачі Classe об'єднують все це в воістину вражаючому стилі, ці басові удари дійсно змушують низкочастотники переміщати повітря.

Перейдіть на інший погляд на Джона Вільямса (John Williams) - виконує соло фортепіано Девіда Хелбока (David Helbock) в «Duel Of The Fates» з «The Phantom Menace» (Playing John Williams; ACT 9764-2) - і присутність інструменту разюче, як і в акустичній версії пісні Lady Gaga «Poker Face» з Live Lounge The Best Of Radio 7 (Sony 88697914992).

Delta PRE (вгорі) має входи MM/MC, дві пари лінійних входів XLR плюс дві пари RCA і два набори виходів передпідсилювача (RCA і XLR) плюс моно сабвуфер. Цифрові входи включають 3 оптичних, 3 коаксіальних і 1xAES (всі приймають частоти до 192 кГц) USB-B (384 кГц/DSD128) і провідний Ethernet. Delta MONO (показаний один внизу) має входи RCA/XLR плюс два набору 4-міліметрових терміналів акустичного кабелю.

Відчуйте вібрації

Тут, як завжди, ці підсилювачі забезпечують чіткість і акцентованість, гарантуючи швидкість, масштаб і масу деталей. Всі базові якості можна сприймати як читаються - приголомшливо реалістичні інструментальні тембри, легка динаміка і широко відкрита звукова сцена і присутність - але, крім того, звук - це все, що пов'язано зі спілкуванням. Свого часу я зустрічав кілька систем посилення, які з такою готовністю могли залучити слухача в те, що грає, і створити цей hi-fi ідеал відчутного враження від прослуховування виступу, а не використовувати прийоми, створені колекцією електроніки і динаміками колонок.

Більш того, ці підсилювачі Classe заново створюють те, що ви вирішите послухати: я ніколи не чув, щоб проста трековий запис The Beatles «And I Love Her» (A Hard Day's Night; Apple/Parlophone 0946 3 82413 2 4) звучала так яскраво , з кожним нюансом перкусії та студійної реверберації.

Точно так само і сопрано Джоді Девос (Jodie Devos) - блискуча версія п'єси Фредді Меркьюрі (Freddie Mercury) «You Take My Breath Away» з її романтичного твору «And Love Said» ... Сольний концерт (Alpha 668), де голос і акомпанує фортепіано Ніколаса Крюгера (Nicolas Kruger) мають дивовижним відчутним якістю.

Кнопки з підсвічуванням на пульті з легкого сплаву обслуговують весь набір необхідних функцій Delta PRE, а також його велике меню налаштувань

ПЛАМЯ СЛАВИ

Я «нагодував» підсилювачі Classe всілякими випробувальними треками, тими, які я дуже добре знаю, в спробі знайти будь-які слабкі місця. Єдина проблема, яку я зміг виявити, полягала в тому, що вони здатні долати такі високі рівні, що можна почати побоюватися за свої колонки. Черпаючи натхнення з треку Джоді Девос (Jodie Devos), я розгойдав систему за допомогою «Brighton Rock», яка вступає в гру Queen's Sheer Heart Attack (Island UICY-76097).

Це було не чим іншим, як припливом енергії: ритм-секція Джона Дикона (John Deacon) і Роджера Тейлора (Roger Taylor) розганяла трек, а гітара Брайана Мея (Brian May) дзвеніла крізь мікс. Потім сопіння, гарчання і флейт через це незвичайне соло, записане з «усіма аналоговими затримками». Для треку, якому майже 50 років, він звучав як ніколи свіжо і яскраво.

Останній елемент і переможний гол, забитий командами Classe PRE/MONO проявився в запису симфонічного оркестру Майкла Стерна/Канзас-Сіті (The Michael Stern/Kansas City Symphony) «The Young Person's Guide To The Orchestra» (Britten's Orchestra; RR · 120). Це очевидний тест на здатність будь-якої системи передати оркестр, - тембри, масштаб і динаміку, і в них ці підсилювачі переходять в сяйво слави.

Від найтоншої текстури перкусії, струнних і дерев'яних духових інструментів до масивних барабанів, підсилювачі Classe передають слухачеві чудове відчуття оркестру. Вони ліричні і плавні, коли це необхідно, а потім можуть включити цей масивний удар для чудового завершення фуги. І якщо це вас не вразить, вас не вразить вже нічого!

Hi-Fi News - ВЕРДИКТ

За будь-якими стандартами, останні підсилювачі Classe Delta - це тріумф, що поєднує в собі надзвичайно гнучкий передпідсилювач з ультра-чистим звуком і підсилювачі потужності, такі ж потужні, як і здатні передати найдрібніші деталі.

Вони виглядають відповідним чином, чудово спроектовані і сконструйовані відповідно до бездоганними стандартами і можуть впоратися навіть з найскладнішими системами без будь-яких ознак компромісу в їх можливостях.

Також вам буде цікаво: Попередній підсилювач/процесор Classe Audio Delta Pre і підсилювач Delta Stereo. Огляд the abso! Utesound

ЛАБОРАТОРНИЙ ЗВІТ CLASSE DELTA PRE/MONO

Пройшовши повз своїх номінальних 300 Вт/8 Ом, клас Delta MONO піддався лабораторних випробувань навантажень з повним навантаженням 4 Ом/8 Ом і 760 Вт/4 Ом. Дуже жорстко регульований блок живлення підтримує потужність 420 Вт, 790 Вт і 1 361 Вт при навантаженнях 8, 4 і 2 Ом в динамічних умовах з дуже низькими рівнями спотворень (див. Рис. 7 нижче). Потужність з навантаженням 1 Ом знижується до 1203 Вт (34,7 А) і Delta MONO переходить в режим очікування. Спотворення дійсно виключно низькі в діапазоні класу A Delta MONO (див. Вставку), від 0,0003%/10 Вт до 0,0002%/1Вт, 0,0001%/10 Вт, 0,0003%/100 Вт і 0, 0006% при номінальному значенні. 300 Вт (все 1 кГц/8 Ом). Остаточний шум теж низький, а відношення сигнал/шум 92,6 дБ (щодо 0 дбвт) для загального посилення (збалансованого) + 29.l дБ. Нерівномірність АЧХ відповідає стандартним значенням -0,05 дБ/20 кГц і -0,6 дБ/100 кГц, а вихідний опір низьке - 0,01 Ом.

Аналоговий передпідсилювач Delta PRE пропонує величезний максимальний вихідний сигнал 20 В (симетричний), коефіцієнт посилення +14. 3 дБ, спотворення плавно збільшуються від 0,0002 до 0,0016% (0 дБВ, 20 Гц - 20 кГц) і багатообіцяюче співвідношення сигнал/шум 98 дБ A-середньозважене. Нерівномірність АЧХ збільшується від -0,2 дБ/20 кГц до -6,4 дБ/100 кГц, хоча секція ЦАП на базі AK4497 з крутим спадом лінійного фазового фільтра, обраним Classe, має свій «власний» спад -0,2 дБ/20 кГц, -0,8 дБ/45 кГц і -3,1 дБ/90 кГц з несучими 48,96 і 192 кГц. відповідно.

Встановлений на вихідний сигнал розмахом 4 В (симетричний) для цифрового входу 0 ДБФ, PRE пропонує дуже широке ставлення сигнал/шум 11 дБ за шкалою A-середньозважене, а рівень спотворень становить -0,0014% (20 Гц - 20 кГц). КНІ падає до мінімуму 0,0002-0,0007% у верхніх 30 дБ свого динамічного діапазону (див. Графік 2), а лінійність низького рівня зберігається з точністю до ± 0, 1 дБ у всьому динамічному діапазоні 110 дБ. Тим часом, джиттер пригнічується до -50psec на всіх входах/частотах дискретизації.

Динамічна вихідна потужність в залежності від спотворення на 8 Ом (чорний графік), 4 Ом (червоний), 2 Ом (синій) і 1 Ом (зелений). Макс. ток становить 34.7 A

Спотворення в порівнянні з рівнем 24-бітного цифрового сигналу в діапазоні 120 дБ (1 кГц, чорний; 20 кГц, синій)

Технічні характеристики, виміряні Hi-Fi News

  • Безперервна потужність (<1% THD. 8/4 Ом): 410 Вт/760 Вт
  • Динамічна потужність (<1% THD, 8/4/2/л Ом): 420 Вт/790 Вт/1361Вт/1203 Вт
  • Вихідна потужність, імп. (20 Гц - 20 кГц. Pre/Amp): 96 Ом/0,010-0,025 Ом
  • Діапазон (20 Гц - 20 кГц/100 кГц): від +0,0 до -0,19 дБ/-6,4 дБ (Pre)
  • Цифровий джиттер (USB/S/PDIF): 50 пс/45 пс (48 кГц/24 біт)
  • Средневзв. відношення сигнал/шум (ЦАП/підсилювач): 115,2 d8 (Od8Fs)/92.5 дБ (OдБВт)
  • Спотворення (ЦАП. 0 дБФс/А, 0 дбвт): 0,0002 - 0,0003%/0, 0004 - 0, 0008%
  • Споживана потужність (передпідсилювач/підсилювач): 36 Вт/540 Вт (255 Вт в режимі очікування)
  • Розміри (В х Ш х Г, кожен пристрій): 445x121x445/444x222x492мм

ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:



Облако тэгов
Av переходник, av ресиверы обзор, dali zensor 5 отзывы, видео кабель scart rca, cd плеер


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua