hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru




       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Відеорассказ: Якість звуку підсилювачів Classe Delta

Відеорассказ: Якість звуку підсилювачів Classe Delta

Дейв Наубер - бренд-директор компанії Classe, розповів про якість звуку відомих на весь світ підсилювачів серії Delta. Приємного перегляду...

Вельми важко отримати відмінний звук від підсилювача або на зовнішній підсилювач. Один із способів, який ми застосовуємо для цього - широке використання схеми посилення класу А.

Клас А по праву славиться найчистішим, детальним і вишуканим звучанням. Більшість підсилювачів на ринку працюють в класі, який називається "AB".

Стандартно підсилювачі мають «+» транзистори і «-» транзистори. Кожен транзистор відповідає за відтворення своєї напівхвилі.

Момент включення транзистора в роботу після повністю закритого стану супроводжується невеликою затримкою, тому при проходженні звуковим сигналом нульової точки, коли один транзистор вже закрився, другий транзистор не встигає миттєво підхопити естафету, і в цій самій перехідній крапці виникають невеликі тимчасові затримки. Це називається "перехресні спотворення".

В підсилювачі класу AB - включаються обидва транзистора зі зміщенням, як це робиться в класі А, але величина зсуву при цьому була обрана істотно менша: так, щоб покрити лише ті моменти, коли транзистор близький до закриття, виводячи тим самим перехідні процеси з робочої зони і таким чином, зменшуючи кількість перехресних спотворень.

Такий процес чимось схожий на спортивну естафету.

Наприклад, якщо уявити спринтера, який збирається отримати естафетну паличку, він починає бігти трохи раніше отримання палички, що забезпечує плавну передачу між бігунами.

І це дійсно свого роду така спортивна аналогія принципу роботи посилення в класі AB.

Клас посилення А, - це, як бігуни-атлети просто бігають по доріжці пліч-о-пліч. Це не дуже ефективно, обидва бігуна сильно втомляться, але не буде перехресних спотворень. Працюючи в класі А, транзистори виділяють велику кількість тепла, що може позначатися на якості їх роботи, особливо при збільшенні навантаження.

Якщо ви хочете побудувати підсилювач в класі А на 300 Вт (Ватт), він буде розміром з холодильник, величезний і не дуже практичний.

Отже, у нас є те, що є деяким компромісом в тому сенсі, що Delta Mono має потужність 35 Вт в класі А і 300 Вт в цілому. Це означає, що для переважної більшості ситуацій прослуховування, ви будете використовувати тільки чистий клас А.

Послухайте музику, виберіть щось дуже динамічний, де є багато басів.

Встановіть гучність, щоб стрілка індикатора була вертикальною - це всього 3 Вт, і ви будете вражені тим, наскільки це голосно.

Це продемонструє вам, що майже у всіх ситуаціях прослуховування, ви будете використовувати тільки чистий клас А.

Але якщо вам знадобиться додаткова потужність, вона буде доступна. Це і є хороший компроміс.

Delta MONO: 35 Вт в чистому класі A, 300 Вт при 8 Ом, 600 Вт при 4 Ом, 1000 Вт при 2 Ом

Delta STEREO: 12.5 Вт в чистому класі A, 250 Вт при 8 Ом, 500 Вт при 4 Ом (на канал)

У той час як більша частина вашого прослуховування здійснюється при низьких рівнях потужності, Delta Mono при 8 Ом забезпечує 300 Вт, а при 2 Ом - 1000 Ватт.

Так що так, в ньому багато потужності. Турбуєтеся з приводу якості звуку? Про це подбає основний діапазон роботи в класі А, який простягається до 35 Вт.

Вертикальна позиція індикатора - це 3 Вт, один крок після вертикального положення складає 30 Вт.

І знову повторю, практично всі прослуховування ви будете здійснювати в класі А.

Ви можете сказати: «Якщо 3 Вт або 30 Вт - це досить голосно, навіщо мені потрібно 300 або 1000 Вт?»

Перше оповідання посвячен історії бренду: https://youtu.be/NglS_2w0bZM

Справа в тому, що ми намагаємося побудувати підсилювач, який має достатню високу вихідну потужність. Ми хочемо домогтися таких меж потужності, які будуть виходити далеко за межі того, що ви насправді використовуєте.

Ланцюги посилення завжди діють порівнянно навантаженні. Вони ніколи не будуть працювати на порозі своїх можливостей. Вони будуть абсолютно легко функціонувати і зможуть управляти будь-колонкою, яку ви підключите до них.

Це та причина, чому ми хотіли зробити більш потужний підсилювач, ніж може здатися необхідним.

Дякую за увагу!

ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:



Облако тэгов
Av переходник, av ресиверы обзор, dali zensor 5 отзывы, видео кабель scart rca, cd плеер


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua