hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru




       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Огляд стримера Matrix Audio Element S Streamer. Час додати щ...

Огляд стримера Matrix Audio Element S Streamer. Час додати ще один елемент до періодичної таблиці Менделєєва

Ricky Kovacs (Рікі Ковач), MOON AUDIO

Час додати ще один елемент до періодичної таблиці Менделєєва

Потокове відтворення музики. Ми всі це робимо. Але що, якщо я скажу вам, що є кращий спосіб? Ви думаєте, що більшість людей, коли слухають потокову музику, вмикають Spotify або Apple Music на своєму телефоні і слухають, чи не так? 

Звісно. Гадаю, це слушно. Але якщо ви хочете отримати кращу якість звуку, можливо, настав час перейти на окремий музичний стример. Ми знову і знову повторюємо, що ви отримаєте кращу якість, коли почнете розподіляти окремі завдання на окремі автономні пристрої. Автономні ЦАПи, стримери, підсилювачі тощо.

Matrix Audio виробляє одні з найкращих музичних стрімерів на ринку. Я буду підтримувати їхню продукцію будь-коли. У них є ціла лінійка, яку вони називають Element Series, що пропонує першокласну продуктивність і звук у корпусах витонченого вигляду. Це вже друге покоління продуктів, і мені важко сказати про них щось погане. Ось чому у мене на столі стояв Element X або X2 як базовий пристрій для тестування, поки Кріс не вкрав його, й після того я його не бачив.

Новий Element S — це перший музичний стример від Matrix Audio з виходами USB DAC. Він легко реалізує функцію потокового аудіо для вашої потокової аудіосистеми. Element S — один з найпростіших пристроїв для інтеграції стримінг аудіо у ваш сетап — просто підключіть його до ЦАПа і решти аудіо ланцюга, і все готово до роботи. Саме так — я згадаю той факт, що в стрімері немає ЦАПа, але про те, чому, я розповім трохи пізніше. Давайте перевіримо, що робить Element S одним з найкращих музичних стримерів вартістю до 2 тисяч доларів.

Плюси

+ Забезпечує якісну стрімінгову передачу серії Element на будь-яку існуючу систему
+ Досвід роботи з віддаленим додатком MA
+ Вибір цифрового виходу

Мінуси

- Не плутайте його з пристроєм «все-в-одному». Це лише стример без ЦАП або підсилювача.
- Базова система екранного меню

Можливості

- USB виходи ЦАП
- Вхід для USB-накопичувача
- Інтеграція з MA Player та керування мережею
- DLNA/UPnP, AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect
MA Remote App — доступний для Android та iOS
- 3,46-дюймовий сенсорний екран з високою роздільною здатністю
- S/PDIF
- IIS-LVDS
- USB Audio

Матеріали та якість

Дизайн Element S запозичений у решти музичних стримерів серії Element 2. Спрощений і мінімалістичний алюмінієво-сріблястий корпус — витончений і сучасний, а контрастні чорні ребра з боків слугують не лише текстурою, але й, що важливіше, тепловідводами, які ефективно розсіюють тепло, враховуючи конструкцію пристрою. На передній панелі Element S розмістився новий чудовий сенсорний екран, який вже був представлений у серії 2. На передній панелі Element S немає інших ручок і кнопок, як на флагманському Element X2 (де є регулятор гучності, кнопка ввімкнення та вихідні роз'єми для навушників). Спереду лише довгий сенсорний екран з чутливою до натискання кнопкою ввімкнення, інтегрованою в чорну скляну панель зліва, і кнопками відтворення/паузи, переходу до наступного треку та налаштувань праворуч екрану. Це виглядає неймовірно сексуально, і мені дуже подобається естетика плеєрів серії Element.

Зверху, в лівому нижньому куті, ви знайдете дзеркальний логотип MA. Це все, що стосується брендингу та будь-яких стилів, які є на Element S. Дійсно важливі речі знаходяться на задній панелі, з входами та виходами. Зліва направо ви знайдете:

- IISLVDS
- AES/EBU
- Коаксіальний
- RCA
- Оптичний
- USB DAC (Type-A)
- USB Audio
- USB/живлення (Type-C)
- LAN
- Живлення

На нижній частині пристрою є чотири великі ніжки, які мінімізують ковзання або зовнішні вібрації. Це не особливо привабливий пристрій, але він чудово виглядає практично в будь-якій системі. Це універсальний дизайн, який поєднується з будь-яким обладнанням, яке у вас вже є, і Element S настільки ж невибагливий зовні, що не викликає нарікань. Ви не знайдете в Element S деяких інших наворотів, які є в інших моделях цієї лінійки, наприклад, Bluetooth-з'єднання. Element S можна використовувати виключно з його цифровими виходами. Проте справжнє задоволення — це те, що всередині, тому давайте подивимося, що знаходиться під капотом і як звучить Element S при правильній конфігурації.

Якість звуку

Для тестування Matrix Audio Element S ми підключили музичний стример до Chord Hugo TT2 за допомогою цифрових кабелів Silver Dragon Digital Cables. Мені подобається, що TT2 має приблизно такі ж розміри і габарити, як і Element S, хоча навряд чи саме тому я вирішив об'єднати їх у пару. Chord TT2 — один з найкращих настільних ЦАПів на ринку, і для тих, хто любить гіпердеталізоване і чітке звучання, важко порекомендувати щось інше.

До Chord Hugo TT2 я підключив навушники HIFIMAN HE1000 V2 Stealth Magnets і кабель Black Dragon Premium.

Element S — це лише стример, а це означає, що ви не знайдете в ньому нутрощів ЦАПа або підсилювача. З огляду на це, ви не отримаєте жодних звукових вражень від стримера Element S самостійно. Вам потрібно буде підключити стример до наявної системи, яка може працювати з навушниками або колонками. У моєму випадку це Hugo TT2. Element S є моїм джерелом, забезпечуючи всю необхідну мені музику або з підключеного зовнішнього накопичувача, або з самої інтеграції стрімінгу через додаток MA Remote App. Зараз я керую додатком через телефон, і саме так я обираю музику, яку слухаю.

Це не система plug-and-play, як DAP або музичний плеєр, але вам доведеться пройти той самий процес налаштування, що й іншим стримерам серії Element, оскільки всі вони використовують той самий інтерфейс і додаток MA Remote App для базового керування та інтеграції. Ми докладніше розглянемо додаток MA Remote App і те, як його налаштувати, пізніше в цьому огляді.

Зазвичай на цьому місці я розповідаю про свої звукові враження, але, враховуючи природу пристрою, немає ніяких звукових «вражень» від Element S. Оскільки його робота полягає в тому, щоб передавати музику і відправляти її в чистому вигляді на будь-який пристрій, до якого я його підключаю. Я можу лише підтвердити, що сигнал і дані чисті — я під'єднав його до Chord TT2 через коаксіальний кабель. З огляду на це, Element S не має ніякого почерку — він просто працює. І те, що він робить, він робить надзвичайно добре. Бездоганна передача даних. Жодних змін у даних.

Вибір цифрового входу

«Однією з найяскравіших особливостей стримера Matrix Element S є велика кількість цифрових виходів. Всі в Moon Audio, включаючи мене, в захваті від цифрового аудіо з'єднання «i-squared-S» або «IIS». IIS — це власний формат потоку даних. Він забезпечує сигнал без будь-якого зовнішнього впливу. Найпростіший спосіб пояснити цей цифровий потік — подумати про програвач компакт-дисків. Дані, які зчитуються з компакт-диска і надсилаються на мікросхему ЦАП для декодування, мають формат IIS. В цьому форматі дані не зазнають ніякого перетворення або змін.

Якщо CD-програвач має багато цифрових виходів, таких як AES, SPDIF, Coax або Toslink, всі ці формати потребують перетворення з IIS. Цей стандарт було створено у 1986 році, коли програвачі компакт-дисків стали популярними. Але донедавна він розглядався лише як цифровий формат передачі даних на найдорожчих CD-транспортах та ЦАПах. Для мене це ніколи не мало сенсу, оскільки не вимагало жодних перетворень. Однак він також виявив, що якщо кабелі прокладені неправильно, то це може призвести до серйозних наслідків для потоку синхронізації та передачі даних між пристроями. Схеми синхронізації і кабелі зробили великий крок вперед з 80-х років, і тепер використовувати цей формат набагато простіше. Частково завдяки PS Audio, найпопулярнішим з'єднанням стало з'єднання HDMI. Хоча сигнали I2S на початку вимагають лише 4 шляхи передачі даних, з'єднання HDMI додає додаткові точки з'єднання, щоб забезпечити додаткові схеми, які гарантують, що вихідні дані I2S будуть захищені і доставлені належним чином. Єдиним недоліком I2S є те, що не всі виробники прийняли однакову конфігурацію роз'ємів для підключення HDMI. І немає конвертерів HDMI-кабелів для перемикання між брендами. Ми раді, що Matrix вибрала ту ж саму розводку, що і PS Audio, коли повертала цей формат в мейнстрім. Формат I2S має окремі тактові сигнали і дані, а також менший джиттер і кращу продуктивність, якщо з ним правильно поводитися.

Коаксіальні RCA-з'єднання AES і SPDIF конвертуються з I2S у відповідні формати, або в більшості застосувань вони витягуються з мікросхеми ЦАП. Мікросхема ЦАП зазвичай пропонує не лише перетворення аналогового виходу, але також може надавати цифрові виходи, які були перетактовані і мають вихідний імпеданс 110 Ом для AES або 75 Ом для COAX RCA. Перетворення одного з цих форматів в інший здійснюється за допомогою трансформатора малого опору. Якщо подати будь-який з цих форматів, то AES майже завжди звучатиме краще, особливо якщо це був формат, який не мав трансформатора в тракті.

З'єднання Toslink SPDIF вимагатиме перетворення електричного сигналу в світловий потік. Найкраще в Toslink те, що він повністю усікає електричне з'єднання між пристроями, отже, на 100% усуває будь-який потенційний шум. Недоліком Toslink є те, що не було досягнуто жодного прогресу в технології мікросхем, аби вони дійсно добре звучали, і з 4 форматів, про які ми говорили до цього часу, він є нашим найменш улюбленим з точки зору продуктивності.

Останнє цифрове з'єднання — це USB. З-поміж інших 4-х роз'ємів, USB-роз'єм є найбільш гнучким. Якщо ви хочете передати PCM або DSD, Native DSD або DOP DSD і практично будь-який біт глибини і роздільної здатності, USB-з'єднання може все це зробити. Однак, чи звучить USB-з'єднання так само добре або гірше, ніж будь-який інший формат, про який ми казали, насправді зводиться до схеми перетворення USB і тракту, що використовується в пристроях, що знаходяться вище і нижче за течією потоку. Існує так багато інших факторів, які можуть вплинути на якість звуку, що вам знадобиться трохи більше A-B тестування з вашого боку, щоб визначити, чи звучить цей формат краще для ваших вух. Ми можемо запевнити вас, що цифровий вихід USB на Element S є першокласним, і ви будете задоволені ним, але ми рекомендуємо використовувати з'єднання I2S, якщо у вас є ЦАП, що підтримує його, для оптимальної якості звуку». 
-Дрю Берд, професійний інженер (Drew Baird, P.E.)

Характеристики

Дисплей: Element S має вражаючий 3,46-дюймовий сенсорний екран на передній панелі. Він має функціональний інтерфейс і взаємодію від Matrix Audio, що дозволяє легко керувати пристроєм і точно розуміти його стан. Під час відтворення потокової музики також відображаються метадані, включаючи обкладинку альбому, назву альбому, назву треку, виконавця, тощо. Це дає змогу повніше опанувати музичну інформацію та отримати більше задоволення від прослуховування музики.

USB DAC: Інтерфейс USB DAC — це цифровий аудіоінтерфейс, який перевершує традиційні порти, такі як оптичний і коаксіальний, і передає аудіодані з високою роздільною здатністю PCM або DSD на аудіопристрої з ідеальною бітовою точністю. За допомогою цього інтерфейсу до елемента S можна підключати ЦАПи з USB-входом, просто і швидко забезпечуючи потокове аудіо онлайн і локально для вашої існуючої аудіосистеми. Інтерфейс USB ЦАП має вихідну потужність 5 В/1 А з наднизьким рівнем шуму. Перед подачею на USB-пристрій живлення обробляється багатоступеневим лінійним регулятором з низьким рівнем шуму і фільтром живлення, щоб забезпечити кращу продуктивність пристрою.

MA-плеєр: MA-плеєр — це високоякісна система управління відтворенням цифрового аудіо/потокового аудіо, яку компанія Matrix Audio самостійно розробила для своїх музичних стримерів. За допомогою MA player користувачі можуть керувати аудіопристроями в мережі за допомогою мобільних пристроїв, таких як смартфони та планшети, а також переглядати та відтворювати музику з мережевих дисків або USB-накопичувачів. Крім того, в MA плеєр інтегровані технології потокового передавання, такі як Roon Ready, DLNA/UPnP, AirPlay 2, Spotify Connect і TIDAL Connect, що дозволяє прослуховувати потокове аудіо високої роздільної здатності в локальній мережі.

Дистанційний додаток MA: Додаток MA Remote доступний для iPhone, iPad та телефонів на базі Android. За допомогою цієї програми ви можете переглядати і відтворювати музику з вашої локальної музичної бібліотеки, насолоджуватися музикою з TIDAL, Qobuz і High-ResAUDIO, а також слухати інтернет-радіо з пристроїв Matrix Audio. Конфігурації та оновлення прошивки музичного стримера також можна здійснювати через додаток.

Аудіопорт USB: При підключенні комп'ютера, смартфона або планшета через аудіовхід USB, елемент S перетворює ці пристрої на цифрові програвачі. Високоякісні цифрові аудіосигнали надсилатимуться на внутрішні пристрої через цей порт. Цифровий аудіовихід підтримує до 32Bit/768kHz PCM і 1Bit/DSD512. HID також підтримується через з'єднання USB Audio, що дозволяє керувати відтворенням програмного забезпечення плеєра за допомогою сенсорної клавіші на пристрої.

Вихід IIS-LVDS: Вихід IIS-LVDS елемента S підтримує до 32Bit/768kHz PCM і 1Bit/DSD512 цифрового аудіо. Для сумісності з більшою кількістю ЦАПів Matrix Audio забезпечила 4 типи визначення виводів IIS-LVDS і 2 режими MCLK на цьому порту, які можна налаштувати за допомогою програми MA Remote App. Крім того, в IIS-LVDS застосовано конструкцію електричної ізоляції, провід заземлення передніх і задніх пристроїв розділено, щоб уникнути поширення шумів через провід заземлення.

MA-програвач і додаток для дистанційного керування

Технічні характеристики: Додаток для контролера / MA Remote App (локальне відтворення)

- Підтримувані формати: MP3, WMA, WAV, AIF, AIFC, AIFF, AAC, FLAC, OGG, APE, ALAC, M4A, DSF, DFF, CUE
- Частота дискретизації PCM: PCM 16-24Bit 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz, 192kHz, 352.8kHz, 384kHz, 705.6kHz, 768kHz
- Частота дискретизації DSD: 2.8МГц, 5.6МГц, 11.2МГц, 22.4МГц
- Roon Ready
- Частота дискретизації PCM: PCM 16-24 біт /44,1 кГц, 48 кГц, 88,2 кГц, 96 кГц, 176,4 кГц, 192 кГц, 352,8 кГц, 384 кГц, 705,6 кГц, 768 кГц
- Частота дискретизації DSD: DSD 2.8 МГц, 5.6 МГц, 11.2 МГц, 22.4 МГц
- AirPlay 2: Звукові характеристики залежать від постачальника послуг
- DLNA/UPnP: Звукові характеристики залежать від постачальника послуг
- TIDAL Connect: Характеристики звуку залежать від постачальника послуг
- Spotify Connect: Характеристики звуку залежать від постачальника послуг
- vTuner: Звукові характеристики залежать від постачальника послуг
- Radio Paradise: Характеристики звуку залежать від постачальника послуг
- High-ResAUDIO: Звукові характеристики залежать від постачальника послуг

Використання віддаленого інтерфейсу

Реальні можливості Element S розкриваються під час використання додатку для керування стримером, що дозволяє отримати доступ до безмежної кількості музики (якщо у вас є потокові сервіси для неї). До боксу можна підключити зовнішній накопичувач для локального зберігання музики, до якого також можна отримати доступ через віддалений додаток, а в поєднанні з платними стрімінговими сервісами у вас буквально все буде під рукою. Пультовий додаток доступний як для Android, так і для iOS, тож незалежно від того, якій платформі чи пристрою ви надаєте перевагу, ви можете керувати Element S з вашого улюбленого мобільного пристрою.

Налаштування Element S та конфігурація

Під час налаштування бездротового з'єднання розмістіть Element S на відкритій ділянці будинку або в місці, де пристрій не отримуватиме перешкод від альтернативних бездротових джерел. Для найстабільнішого з'єднання ми рекомендуємо налаштовувати Element S через дротове з'єднання (LAN). Якщо ви налаштовуєте з'єднання WLAN, встановіть антену на задній панелі Ethernet-консолі у вертикальному положенні. Якщо ви налаштовуєте LAN-з'єднання, підключіть кабель Ethernet до гнізда в задньому правому куті консолі Element. Підключіть Element S до пристрою вашого провайдера.

Перегляньте відео про те, як підключити Element S до дротової або бездротової мережі.

Після завантаження програми Matrix Audio Remote підключіть Element S до електромережі, увімкніть його і зачекайте, поки програма Matrix Audio Remote розпізнає його. Існує три способи підключення та налаштування вашого пристрою в додатку MA Remote: WLAN, автоматично та вручну.

Виберіть конфігурацію WLAN, якщо ви хочете підключити стример Element S до бездротової мережі. https://youtu.be/FKh6Yz1QMjo Виберіть Автоматичне підключення, якщо ваш Element S вже підключено до локальної мережі і ви хочете автоматично додавати і шукати пристрої.Виберіть ручне підключення, якщо ваш пристрій вже підключено і ви хочете вручну ввести IP-адресу пристрою.

Обов'язково ознайомтеся з нашими посібниками з налаштування серії Element для отримання додаткової інформації про те, як налаштувати музичний стример Element S. ПОСИЛАННЯ ТУТ: https://www.moon-audio.com/how-to-setup-your-matrix-audio-element-x

Завантажте програму MA Remote тут: https://www.matrix-digi.com/mobile_app/

Довідкові відео

Готовність до Roon

Element S офіційно сертифікований Roon! Відтак ви можете насолоджуватися музикою з Roon через Element S і розпочати свою нову подорож до високоякісного потокового аудіо. Не забудьте оновити своє програмне забезпечення Roon, оскільки розгортання сертифікації відбувається поетапно.
Element S від Matrix Audio пройшов суворе тестування і тепер офіційно є пристроєм Roon Ready. Це вже 11-й продукт від Matrix Audio, сертифікований Roon. Статус сертифікації Element S буде синхронізовано з сервером Roon поступово за допомогою програмного забезпечення Roon.

Вердикт

Element S від Matrix Audio заповнює цікаву прогалину в лінійці продуктів Element. Оснащений преміальним набором цифрових виходів, цей стример відрізняється від інших тим, що пріоритет віддається цифровому підключенню до ЦАП, а не додаванню в конструкцію ЦАП і підсилювача. Він призначений для передачі чистих і надзвичайно чистих цифрових даних на ваш ЦАП або підключений пристрій. Для пуристів або тих, хто просто хоче інтегрувати висококласний музичний стример у свою поточну систему, кращого стримера за цю ціну не знайти.
Послухайте, якщо вам подобається звук вашого ЦАП, підсилювача тощо, і ви належите до тих аудіофілів, які люблять збирати свою систему на основі особливостей окремих компонентів, то Element S заповнить цю діру для тих, хто шукає якісний музичний стример. Якщо вам потрібен більш інтегрований пристрій, зверніть увагу на Element i2 — оскільки він має вбудований ЦАП і підсилювач для навушників, все, що вам потрібно зробити, це підключити навушники, і ви готові до роботи.
Element S пропонує чудовий додаток і інтерфейс пульта дистанційного керування MA Remote для будь-якої системи — він неймовірно простий та інтуїтивно зрозумілий у використанні, а також інтегрує існуючі потокові сервіси, підключений зовнішній локальний накопичувач і багато іншого в єдиний чистий інтерактивний досвід на вашому улюбленому пристрої Android або iOS. Якщо ви розглядаєте один з найкращих автономних стримерів з інтеграцією з додатком для керування та цифровими виходами, то Element S дасть вам практично все, що вам потрібно.

Що входить до комплекту

- Стример Matrix Audio Element S
- Кабель живлення
- Посібник із швидкого запуску
- Гарантія

Також вам буде цікаво: Акція Matrix Audio! Безкоштовна річна підписка Qobuz у подарунок!

ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:



Облако тэгов
Кабели силовые гибкие, av процессоры, усилители мощности звука купить, винил пластинки, волоконно оптический кабель, проигрыватель винилов


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua