hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru
       // Портал Hi-Fi
         // Регистрация гарантии

Гарантія 36 місяців на акустичні системи Bowers & Wilkins*

* 36 місяців гарантійного обслуговування поширюється тільки на пасивні акустичні системи Bowers & Wilkins - серії 600, 700, 800 і лише на офіційну продукцію, придбану у офіційних продавців Bowers & Wilkins на території України.

Вказаний термін (3 роки гарантійного обслуговування) складається з 1 року гарантійного обслуговування від виробника та додаткових 2 років, що надаються за умови реєстрації покупки у формі нижче.

УВАГА! Для того, щоб отримати додаткову гарантію, обов'язково заповніть форму реєстрації!

Якщо у Вас виникли труднощі з реєстрацією, будь ласка, напишіть нам: Email, Facebook.

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
Користувач, залишаючи адресу електронної пошти та № телефону на сайті www.hi-fi.com.ua, приймає цю згоду на обробку персональних даних (далі – згоду). Приймаючи Згоду, користувач підтверджує свою дієздатність, і дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з такими умовами: Ця Згода надається на обробку персональних даних як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням. Згода надається на обробку таких моїх персональних даних: персональні дані, що не є спеціальними або біометричними: номери контактних телефонів; адреси електронної пошти; дані користувача (відомості про місцезнаходження; тип і версія операційної системи; тип і версія браузера; тип пристрою та роздільна здатність його екрана; джерело, звідки прийшов на сайт користувач; з якого сайту або за якою рекламою; мова операційної системи та браузера; які сторінки відкриває і на які кнопки натискає користувач, IP-адреса. Персональні дані не є загальнодоступними. Мета обробки персональних даних: обробка вхідних запитів фізичних осіб з метою контакту з користувачем для надання консультацій щодо реєстрованого товару, а також проведення рекламних кампаній та розсилок новин. У ході обробки з персональними даними буде здійснено такі дії: збір; запис; систематизація; накопичення; зберігання; уточнення (оновлення, зміна); вилучення; використання. Персональні дані обробляються до відписки фізичної особи від розсилок реклами та новин. Також обробка персональних даних може бути припинена на запит суб'єкта персональних даних. Згода може бути відкликана суб'єктом персональних даних або його представником шляхом відписки від отримання повідомлень або письмовим зверненням до служби підтримки (hi-fi.com.ua).


ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:Облако тэгов
Ear yoshino, потолочный проектор, cd marantz, активный сабвуфер, комплект акустики 5.0, усилители мощности кв


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua