hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru
       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Нотатки скромного аудиофила

Нотатки скромного аудиофила

Друзі, ось такі емоції по наших днів акустики Dali в Україні ...

Перший раз я познайомився з колонками фірми DALI кілька років тому у свого друга, який запросив мене в гості послухати нові диски. Пам'ятаю, що у нього стояли підлогові акустичні системи, підключені до електронних компонентів NAIM, а сама назва, в першу чергу, асоціювалося з прізвищем відомого іспанського художника. Оскільки темою нашої бесіди була музика з регулярним вкрапленням оцінки достоїнств закарпатського коньяку, то на апаратуру я особливої уваги не звертав. Коли на Фейсбуці з'явилася інформація про те, що «Мюзік Хол» проводить «Дні DALI в Україні», ця тема мене зацікавила, оскільки виникло бажання розширити свій кругозір, хоча, зізнаюся, що ближче мені був комплект Marantz, так як свого часу програвач компакт-дисків Marantz 63 mk2 Special Edition разом з підсилювачем Marantz PM 65 і поличними колонками Monitor Audio PMC 702 справили на мене настільки сильне враження, що оселилися у мене в кімнаті і прожили ми разом і щасливо цілих на вісім років. Тому зараз мені було цікаво, як грає сучасний Marantz в зв'язці з DALI. А підтримка формату SACD додала пікантності і послужила остаточним поштовхом, який змусив мене підняти свою п'яту точку з дивану і відвідати оне заклад. Я взяв пів-дюжини SACD-дисків (гуляти, так гуляти), плюс улюблений акустичний Unplugged Еріка Клептона і вирішив таки заглянути «на вогник». Перше, що сподобалося всередині, так це атмосфера салону. Склалося таке враження, що музикою просякнуті стіни, що, втім, і не дивно, оскільки, як мені потім розповіли, «Мюзік Холу» вже одинадцять років.

Мене зустрів симпатичний молодий чоловік на ім'я Денис, дізнавшись, що я прийшов на прослуховування системи з прицілом на виграш головного призу (жарт), він запросив мене в святая святих - кімнату прослуховування. Симпатичний інтер'єр, оригінальне акустичне оформлення, комплект з шикарним зовнішнім виглядом - все це налаштовувало на відповідний лад. Правда, вартість Marantz була набагато більше, ніж вартість DALI, кабелі теж були з високої цінової категорії, але цей феномен легко пояснити. Оскільки основним об'єктом були колонки, то, щоб розкрити їх потенціал потрібно підключити дорожчі компоненти
Ну що ж, приступаємо. Незважаючи на свої скромні габарити, Opticon 6 звучали досить потужно, завдяки наявності двох низькочастотних динаміків, тому бас-гітара і бас-барабан сприймалися чітко і структуровано. Середина була добре прописана, вокал передавався відкрито і прозоро. А знаменита фраза Грега Лейка: Welcome Back My Friends To The Show That Never Ends, We're So Glad You Could Attend, Come Inside, Come Inside! Відразу дає зрозуміти, чому рок-музика з'явилася в Великобританії. Так, так, завдяки ритмічності і чіткості звучання англійської мови.

Що ще сподобалося? Сцена, широка, що виходить за рамки колонок, і досить глибока, щоб розсадити вісім учасників концерту Еріка Клептона на альбомі Unplugged навколо маестро. Я не є великим шанувальником, але цей альбом - просто казка, починаючи з перших секунд, коли гітаристи пробують свої інструменти, а барабанщик робить збивання на малому барабані і виникає атмосфера невеликого залу, в якому ти сидиш на відстані декількох метрів від сцени, настільки відчутною є музична картина. Ну і звичайно, перлина альбому Tears In Heaven, присвячена пам'яті сина Коннора, де голос, інструменти, особливо програш Натана Іста на безладовому басу звучать настільки емоційно, що в горлі з'являється клубок, а скупа чоловіча сльоза вже готова скотитися по неголеною щоці.

Академічну музику комплект відіграв блискуче. Особливо сподобалася виконання першої частини сюїти Н. А. Римського-Корсакова «Шехерезада». Масштабність, міць, динаміка найтонші нюанси просто занурювали в музику. Дуже сильне враження справило чисте звучання скрипки з багатим запасом обертонів, особливо «на злеті». Скептиків, які стверджують, що високочастотний «ленточнік» випинає цей спектр і змушує «цикати» Сибілянти, змушений розчарувати. Я спеціально ставив скрипку, флейту і навіть флейту-сопрано, щоб перевірити «правду подейкують, або брешуть» і не почув підтвердження мерзенних домислів. Просто потрібно правильно підбирати систему.
Буду закінчувати. Колонки мені сподобалися, як по формі, так і за змістом. Вартість (1600 доларів) цілком виправдана. Зв'язка з комплектом Marantz теж має право на життя. Природно, що 14-я модель - це занадто, але є варіанти і по скромніше, які зможуть служити DALI прекрасними напарниками. Я маю на увазі 8005 модель. Ну а кабелі, як і коньяк - за смаком.

Post Scriptum. Той факт, що «Мюзік Хол» вирішив провести «Дні DALI в Україні» є хорошою ідеєю. У наш складний час в Києві трохи місць, куди можна просто прийти і послухати Музику (я спеціально пишу з великої літери). Це нагадує, скажімо, «Дні французької кухні в Україні», тільки в цьому випадку їжа - духовна. До речі, засновник фірми DALI Петер Лінгдорф створив роздрібну мережу Hi-Fi Klubben в країнах Скандинавії, яка включає в себе більше 70 магазинів. Мені довелося відвідати один з них в Копенгагені і поговорити з керуючим. Серед іншого мені сподобалося, що вони організовують подібні заходи регулярно, куди запрошують усіх бажаючих, а на деякі навіть представників фірм. Зрозуміло, що витягти Кена Ішівату на «Дні Marantz в Україні" досить складно, однак у рамках дилерської конференції можна попросити представників фірм-вендорів взяти участь і в таких заходах. Думаю, що ефект буде позитивним для обох сторін. Далі, подумайте про дітей! Так, так, дітях ваших відвідувачів. Нехай приходять разом з ними. Адже це ваші майбутні клієнти. При всіх зручностях МР3 в iPhone-ах магію аналогового звучання ніщо не замінить. До речі про вінілових дисках. Спробуйте організувати «Дні« святого »Clearaudio, Thorens і т. Д.» Поле діяльності безмежне. Тому бажаю удачі, тримати хвіст пістолетом і пам'ятати слова знаменитого льотчика Титаренко: «Все минуще, одна музика вічна».

Скромний аудіофіла.

ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:Облако тэгов
Купить сабвуфер, продажа силового кабеля, проекторы, ресивер onkyo, система домашнего кинотеатра, dali mentor 2


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua