hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru
       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Перший крок назустріч ... Marantz TT 5005 + Marantz PM 5005 ...

Перший крок назустріч ... Marantz TT 5005 + Marantz PM 5005 + DALI Zensor 3

Дуже доступний Hi-Fi, величезне задоволення при мінімальному бюджеті!

Разом загальний бюджет порядку 25219 грн (989у.е.)

Ренесанс вінілових дисків викликав підвищений інтерес серед багатьох любителів музики. Деяким було цікаво, що нового пропонує «класичний» аналоговий формат, деякі просто втомилися від сучасних цифрових технологій, а дехто вирішив струсити пил зі своїх платівок, що зберігаються в антресолях, і заново згадати минуле. Однак, багато вінілолюби зіткнулися з проблемою програвача. Вертушки, якими вони користувалися 30 - 40 років тому, вичерпали свій потенціал, лагодити їх немає сенсу, а економічна ситуація на сьогоднішній день така, що не всі можуть собі дозволити придбати серйозний «інструмент». І тим не менш….

Ми вирішили підібрати стерео систему початкового рівня, в яку входить програвач вінілових дисків, і основним критерієм є співвідношення «ціна - якість», тобто за мінімально розумну ціну ви отримуєте гарне звучання. Скептики скажуть, що таке неможливо? Не поспішайте з висновками, шановні, ми також вважали, що це нереально, поки не почули наступне. Отже, зустрічайте.

Хто є хто

Програвач вінілових дисків Marantz TT5005 відразу привертає увагу своєю простотою в хорошому значенні цього слова. Розробники доклали максимум зусиль, щоб прибрати все зайве і при цьому забезпечити якісний звук. В апараті відсутня кнопка відключення від мережі, а розташована ліворуч від опорного диска кругла клавіша служить для перемикання частоти обертання 33 1/3 - 45 оборотів в хвилину. Апарат поставляється з встановленим ММ-звукоснимателем, збірка і настройка виконані в заводських умовах, і єдине що потрібно зробити користувачеві, так це зафіксувати пассік і встановити опорний диск. Ви вставляєте вилку в мережу, і він готовий до експлуатації. Програвач управляється автоматично. Після натискання кнопки відтворення тонарм підводить звукознімач до початку першого треку і опускає його на платівку. Після закінчення прослуховування першої сторони спрацьовує автостоп, і тонарм повертається назад на вихідне положення. Для автоматичного відтворення «сорокопяток» на верхній панелі передбачений перемикач діаметра пластинки.

Програвач вінілу Marantz TT 5005

Програвач вінілу Marantz TT 5005

Ще один плюс для ТТ5005 як бюджетної моделі - це вбудований фонокоректор, завдяки чому програвач можна підключати до лінійним входів підсилювачів, або ресиверів. Для захисту від пилу до апарату додається прозора кришка.

Наступним компонентом нашої системи є інтегрований підсилювач Marantz PM 5005. Це добротно виконаний апарат з вихідною потужністю 40 Вт на канал при навантаженні 8 Ом, або 55 Вт на канал при навантаженні 4 Ома. Підсилювач має високий коефіцієнт демпфірування - 100 одиниць, завдяки чому він демонструє злагоджену роботу з різними колонками в малогабаритному приміщенні. У цій моделі, не дивлячись на її цінову категорію бюджетного рівня, реалізована технологія струмового зворотного зв'язку, яка забезпечує точну і швидку обробку сигналу, сумісність з різними навантаженнями і збалансовану частотну характеристику. У блоці живлення встановлений екранований трансформатор надлишкової потужності, а вхідні каскади побудовані на фірмових модулях HDAM. Крім того, в найбільш важливих вузлах встановлені добірні комплектуючі деталі аудіофільного класу. І якщо кращі моделі Marantz тридцятирічної давності демонстрували дуже детальне, рівне і плавне звучання, то нові моделі, в тому числі і РМ 5005, додали до цих плюсів динаміку і енергію, чим забезпечили більш об'ємне і масштабне звучання.

Інтегрований підсилювач Marantz PM 5005

Інтегрований підсилювач Marantz PM 5005

Вся ця краса поміщена в металевий корпус, який спочиває на масивних антирезонансних ніжках. На передній панелі крім регуляторів гучності і вибору джерела розташовані ручки для регулювання тону звуку по низьких і високих частотах, а також балансу. Також слід зазначити режим прямої подачі аудіосигналу в обхід допоміжних схем, схему тонкомпенсації, перемикач двох пар гучномовців і вихід для підключення навушників.

На задній панелі передбачені роз'єми для підключення трьох лінійних джерел сигналу, вхід для комутації MM-звукознімача програвача вінілових дисків, а також два комплекти входів/виходів для записуючих пристроїв. Тут же є вхід/вихід для системи дистанційного керування, а також позолочені гвинтові клеми для двох пар акустичних систем. Доданий пульт дистанційного керування допомагає контролювати роботу не тільки підсилювача, але і програвача компакт-дисків, тюнера і мережевого плеєра. Завдяки своїй привабливій зовнішності і розкішному звучанням, Marantz PM 5005 створює враження більш дорогого апарату, ніж він є насправді.

І остання складова нашого комплекту - акустичні системи датської фірми DALI Zensor 3. Це компактні гучномовці (351 x 205 x 293 мм) з фазоінвертором і однією парою гвинтових клем на задній панелі, які отримали масу захоплених відгуків британських і німецьких аудіожурналов, тобто в країнах , де своїх чарівників колонок вистачає. І тим не менш.

Акустична пара DALI Zensor 3

Акустична пара DALI Zensor 3

Незважаючи на свої габарити, «трійка» демонструє широкий діапазон, добре опрацьовану середину і значний бас. Справа в тому, що розробники застосували в колонках середньо/низькочастотний динамік з мембраною з паперової маси, яка посилена деревними волокнами, діаметром 180 мм. Звукова котушка - чотиришарова, що забезпечує більш високу чутливість в порівнянні зі звичайними двошаровими котушками. Частота настройки фазоінвертора - 46 дБ, завдяки чому низькочастотний спектр сприймається глибоко і насичено.

Високочастотний випромінювач оснащений тканинним куполом діаметром 25,4 мм і встановлений на широкому металевому шасі, що забезпечує відведення тепла від звукової котушки. Корпуси гучномовців виготовлені з деревинно-стружкової плити збільшеної товщини і додатково посилені внутрішніми стяжками. В якості опції фірма DALI пропонує стійки дуже хорошої якості.

Для комутації компонентів ми використовували кабельну продукцію американської фірми Nordost.

споживаємо Музику

Ми слухали багато платівок з найрізноманітнішим репертуаром. В основному це була рок-музика кінця 1960-х - 70-х років і академічні твори. Чому саме того періоду? По-перше, тому що це була епоха розвитку і розквіту року. По-друге, тому що, незважаючи на низьку якість запису і апаратури, якими ми користувалися в той час, виникали певні емоції, символи, які залишилися на все життя. Отже, перший альбом - Led Zeppeelin II (2 LP Set 1 969 (8122796438 , Remastered by Jimmy Page, 180 gm.) WARNER/ATLANTIC/EU). Якщо трек Whole Lotta Love відразу зніс дах своїм нестримним драйвом і напором з перших тактів знаменитого рифа Джиммі Пейджа, то балада Thank you розкрила талант бас-гітариста і клавішника Джона Пола Джонса, а вокаліст Роберт Плант постав надзвичайно тонким ліриком. І це все можна було відчути при прослуховуванні.

Наступний шедевр Thick As A Brick (1972 (MS 2072, NEWSPAPER COVER) GAT, REPRISE/USA) групи Jethro Tull цікавий був за багатьма параметрами. Перш за все, як тестовий диск, за допомогою якого можна визначити, наскільки точно передаються ширина і глибина сцени, натуральність струнних інструментів і флейти Йена Андерсена, особливо у верхніх регістрах, а також динамічний діапазон. Наприклад, в одній з частин, яка починається фразою «See there! A son is born - and we pronounce him fit to fight ... »можна спостерігати динамічний сплеск і різкий перехід з piano на forte, що свого часу створювало масу під час запису на бобіну або компакт-касету, оскільки спочатку виставлявся один рівень, а потім його потрібно було міняти, так як виникала перевантаження і т.д. На слух цю ваду сприймався, як постріл по вухах, який викликав неприємні емоції. У виконанні нашої системи, завдяки високому рівню звукового тиску DALI Zensor 3 (108 дБ) і технології зворотного струмового зв'язку підсилювача, згаданий мінус перетворювався в плюс, оскільки з цього моменту Музика звучала потужно, більш насичено і масштабно, тобто так, як було задумано спочатку в студії звукозапису.

Третім на опорний диск приліг альбом Chicago X (1976 (PC 34200, LIRICS) GAT, OIS, COLUMBIA/USA) в знаменитому шоколадному конверті. Тут можна оцінити всі - різноманітність стилів, чистоту вокалу, місце розташування інструментів і злагодженість їх звучання, особливо духової секції. До речі, музиканти досягли такого рівня, що саксофоніст Уолтер Паразайдер навіть жартував: «Ми вмудряємося навіть фальшивити одночасно в такт». Ще один приємний штрих у виконанні програвача вінілових дисків Marantz TT5005 - це спільні риси партій вокальних бек-вокалу і програшів духових. Спочатку тромбоніст Джеймс Панков задумував і складав пасажі саме в такому ключі, потім це стало фірмовою фішкою групи. Тут же в багатьох композиція ця задумка сприймається настільки органічно, що переходи від духових на вокальні «бек-вокал» здаються цілком природними.

Академічна музика була представлена симфоніями Йозефа Гайдна № 91, 92 у виконанні Віденського філармонічного оркестру під керуванням диригента Карла Бема (JOSEF HAYDN, WIENER PHILHARMONIKER, Diregent: Karl Bohm - SYMPHONIEN NR. 91, 92 1975 (XL 171860) Ex Libris/Switzerland) та камерними концертами Антоніо Вівальді у виконанні Winterthurer Barock-Quintet (Antonio Vivaldi, Winterthurer Barock-Quintet - La Pastorella одна тисяча дев'ятсот сімдесят дві (EL 16 617) Ex Libris/Switzerland).

У першому випадку нас цікавило, наскільки об'ємною буде звукова сцена і наскільки масштабною буде звукопередача таких великих творів. Частково системі вдалося продемонструвати і перше, і друге. Сцена була досить широкою, хоча масштабність, в силу габаритів колонок фізично не могла бути повністю реалізована. Зате ми були повністю винагороджені красою мелодій цих чудових творінь великого австрійця.

Камерні концерти - це, напевно, один з основних козирів нашої системи. Легкість і легкість, з якими сприймалися композиції Вівальді, просто зачаровували. Але найбільше нас вразило проникливе звучання соло інструментів. Флейта, гобой, скрипка граючи демонстрували свої переваги у всій красі. І ще один момент - відчуття атмосфери навколо кожного інструменту. Якщо ви шанувальник камерної музики, настійно рекомендуємо звернути увагу на цю систему.

Підсумки або післясмак

Без удаваної скромності зауважимо, що створена нами система грала дуже добре. І не тому, що всякий кулик своє болото хвалить, а тому, що ми підбирали компоненти для того, щоб отримати задоволення від прослуховування. Інакше не було потреби розводити сир-бор. Траплялися й проміжні варіанти, але остаточний результат коштував витрачених зусиль. Перше, на що хотілося звернути увагу, - це зв'язка колонки + підсилювач. У кожного свій смак, але, на нашу нескромного думку, DALI + Marantz - один з кращих варіантів, який забезпечує чисте, нейтральне і збалансоване по всьому частотному діапазону звучання. І це стосується моделей в різних цінових категоріях. Програвача вінілових дисків Marantz TT 5005 залишалося тільки подавати чистий і неспотворений сигнал. Що він і робив з великим задоволенням. Чи можна поліпшити якість звучання програвача? Можна, замінивши голку в звукознімачі, оскільки вона знімна. Наступним кроком може бути використання зовнішнього Фонокоректори.

Тому насолоджуйтеся Музикою і пам'ятайте, що будь-яке захоплюючу подорож починається з першого кроку. Життя адже таке коротке ...

ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:Облако тэгов
Av переходник, av ресиверы обзор, dali zensor 5 отзывы, видео кабель scart rca, cd плеер


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua