hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru




       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Інтерв'ю Мартіна Маккей, Atlas Cables

Інтерв'ю Мартіна Маккей, Atlas Cables

У кожної кабельної компанії свої хитрощі, благо, що інгредієнтів в рецепті правильного звуку багато - матеріали, обробка, геометрія, оброблення ... Шотландський бренд Atlas протягом усієї своєї історії дотримується декількох принципів, що впливають на кінцевий результат. Втім, про них і багато іншого розповість Мартін Маккей (Martin McCue), генеральний менеджер з продажу Atlas Cables Ltd.

У НАС секретів НІ

- Мартін, для початку, кілька слів про саму компанію.

Atlas Cables була заснована в 1999-му, значить, зараз їй майже 20 років. Виробництво розташоване до недалеко від Глазго в містечку Кілмарнок. Всього у нас 11 співробітників, четверо з яких менеджери з продажу, а розробками займаються дві людини. Це маленький колектив, але мотивовану на досягнення максимального результату. Близько 70% продукції йде на експорт, і географія постійно розширюється.

- Хто постачає вам мідь і срібло для провідників?

- У нас один і той же постачальник міді OCC протягом 20 років, я точно не знаю - з Тайваню або Японії. Срібло звідти ж. Ми не та компанія, яка часто змінює постачальників, наші партнери чудово знають, якої якості провідники потрібні для кабелів Atlas, тому ми маємо з ними дуже тісні зв'язки. Аналогічно і з тими, хто поставляє термінали, які виготовляються за нашими специфікаціям. У них використовуються кращі матеріали, включаючи тефлон екстра-класу.

- У кабелях Atlas використовується чисте срібло, але воно само швидко окислюється при контакті з атмосферою ...

- Окислюються посріблені провідники, а моножіли - немає. Якщо, звичайно, їх не нагрівати, а ми цього не робимо. Замість пайки при підключенні наконечників використовується обтиск. До міді це теж стосується.

- А як щодо HDMI? Там з обтиском зовсім складно.

- HDMI - зовсім інша технологія, в світі всього п'ять компаній, авторизованих для виробництва таких кабелів. І Atlas протягом 10 років входить в їх число. Існує спеціальне обладнання для автоматичної термінації HDMI кабелів, так що з цим якраз все просто.

- Який сенс в конструкції Grun, якщо у всіх кабелів є земляний контакт? Навіщо потрібен ще один?

- У кабелях Asimi і Mavros з системою Grun «земля» плаваюча, вона підключається окремим провідником. Мета - зменшити наведення на міжблочні з'єднання і знизити випромінювання від акустичних кабелів. Окрема земля дозволяє розділити сигнальний загальний провід від корпусу компонентів, тобто виходить щось схоже на балансное підключення. При цьому знижується рівень перешкод, що попадають на міжблочний кабель, наприклад, з боку мережевого трансформатора потужного підсилювача.

- Яким властивістю, на ваш погляд, повинен володіти ідеальний кабель?

- Перш за все, широкополосностью і здатністю якомога швидше пропускати сигнал від початку до кінця. Ми при тестуванні своїх виробів перш за все переконуємося в тому, щоб при передачі нічого не впливало на аудіо спектр.

- А як щодо екранів, з чого вони робляться?

- Найкраще, коли кабель має екран з того ж матеріалу, що і провідники. Тому найчастіше використовуємо мідь OCC. У моделях початкового рівня - провідники ОСС, екран з ОFС.

- І ви ще використовуєте демпфирующие матеріали. Які?

- В основному, в міжблочних кабелях, і не стільки для демпфірування, скільки для утримання повітря - він сприяє розширенню смуги пропускання. У Asimi, наприклад, кожна срібна жила обгорнута індивідуальним шаром бавовни, в мікропорах якого міститься повітря. Весь кабель обертається срібною фольгою, яка контактує з двома Дрейн - спеціальними жилами, що відводять ВЧ-перешкоди.

- Чи є сенс в срібних силових кабелях при тому, що в стіні у нас мідь, та й силові трансформатори в компонентах мотаються мідним дротом?

- Для високих напруг, 120 і 240 вольт, срібло не годиться, мідь краще. Ми використовуємо ОСС мідь високого ступеня очищення, в т.ч. і в своїх силових розгалужувачах.

- Наскільки небезпечно для кабельного бізнесу поширення бездротових систем?

- Взагалі не є небезпечним, тому що бездротове підключення це для зручності, а кабелі - для якості звучання. Кількість людей, які цінують це якість, постійно зростає, що видно з продажу хай-Файн компонентів. Крім того, бездротові системи та джерела мають потребу в харчуванні і повинні підключатися до мережі, а для цього потрібні кабелі.

- Чи можливо зробити кабелі більш високої якості, ніж Asimi Luxe?

- Так можливо. Вся справа в матеріалах - провідниках, діелектриках і роз'ємах. Для Atlas важливо, щоб різниця між новою і попередньої розробками була очевидною, інакше немає сенсу щось робити. Можна взяти дуже дорогі комплектуючі, але якщо різниця в якості звучання кінцевого виробу буде незначна, витрати не окупляться. Багато компаній використовують божевільні за ціною матеріали, але навряд чи зможуть пояснити, чому вони вибрали саме їх. Кажуть, що це секрет. У нас секретів немає, кожен елемент має свій резон. Якщо ми розуміємо, що щось можна поліпшити, тут же перевіряємо це на практиці, але результат повинен бути очевидний, тому що ми пропонуємо покупцеві не інженерні рішення, а звучання, яке він може оцінити на слух.

- А як ви самі оцінюєте результат? Слухаєте дослідні зразки?

- Спочатку вони проходять інженерні тести на відповідність потрібним параметрам. Потім кілька людей з компанії слухають прототип в порівнянні з попереднім виробом аналогічного класу за методом А-В.

- Які у Atlas найбільш успішні кабелі - дорогі, середні або початкового рівня?

- Важко сказати. Як спосіб донести ім'я бренду до широкого загалу покупців, то Element і Equator, тому що при невисокій ціні вони влаштовують більшість слухачів. Якщо говорити про символ компанії, її технологічного зростання, я б назвав Mavros. Це хай-енд кабель, який здатний привести розбирається в звуці слухача від Equator до Asimi Ultra Luxe. Такий прогрес веде до зовсім іншого сприйняття музики, а що може бути важливіше?

Джерело: salonav.com

ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:



Облако тэгов
Кабель оптический одномодовый, куплю кабель, clearaudio emotion, классы усилителей мощности, hi fi акустика форум, cd плеер


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua