hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
о проекте каталог продукции новости где купить ua / ru
       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Відтепер українські меломани та поцінувачі якісного звуку зм...

Відтепер українські меломани та поцінувачі якісного звуку зможуть долучитися до напрацювань та спадщини культового англійського бренду Bowers & Wilkins

Продукція Bowers & Wilkins, преміальної провідної світової компанії-виробника споживчих та професійних аудіосистем та навушників, з'явилась в Україні у найширшому асортименті та з європейським рівнем супроводу.

Британська компанія Bowers & Wilkins (відома також як B&W) — провідний світовий бренд у галузі професійного та hi fidelity аудіо. Акустичні системи та навушники B&W відомі у всьому світі, як зразки блискучих розробок та найсучасніших технологій. Окремо маємо відзначити дизайн продуктів Bowers & Wilkins — це завжди очікуваний стиль бренду, відзначений бездоганним смаком та вишуканою якістю обробки.

Все це неодноразово відзначено численними призами та номінаціями як спеціалізованої преси, так і експертної спільноти. Практично кожна нова модель, серія чи технологія Bowers & Wilkins отримує численні нагороди та максимальні оцінки від найавторитетніших видань.

Протягом усієї історії Bowers & Wilkins, яка розпочалася далекого 1966 року, компанія вкладала значні кошти та ресурси в дослідницькі роботи в галузі акустики, матеріалознавства, технологій акустичних систем та перспективних технологій взагалі.

Результатом цих розробок у різний час стали такі сенсаційні інновації, як створені на базі ідеальних диполів у вигляді експоненційних труб флагманські акустичні системи Nautilus, антитурбулентні фазоінверторні порти Flowport, алмазний твітер з мембраною зформованою методом хімічного осадження з парової фази, знамениті кевларові дифузори, які потім змінилися ще більш ефективними конструкціями Continuum, кабінети Matrix і багато, багато іншого.

Маємо честь повідомити, що у 2023 році на території України вже доступна продукція Bowers & Wilkins у вигляді офіційних поставок акустики серій 800, 700 та 600, модельних рядів Formation та Panorama, а також навушників бренду. Вся продукція Bowers & Wilkins на території України отримає фірмову гарантію, сервіс та програмний супровід.

Цього року вітчизняний споживач зможе долучитися до напрацювань та спадщини культового англійського бренду Bowers & Wilkins.

Вам також буде цікаво: Презентація 800 серії Bowers & Wilkins

ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:Облако тэгов
Sonus faber cremona, купить тюнер, fm тюнер, усилитель люксман, проектор купить харьков, купить onkyo


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua