hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
о проекте каталог продукции новости где купить ua / ru
       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Огляд DALI Katch G2. Портативна колонка із великими амбіціям...

Огляд DALI Katch G2. Портативна колонка із великими амбіціями Тім Гідеон (Tim Gideon), журнал PCMag

Колонка DALI Katch G2 забезпечує приємний звук у гарному портативному корпусі, але й коштує відповідно.

Характеристики DALI Katch G2

Katch G2 – розкішна портативна Bluetooth-колонка від данської аудіокомпанії DALI. Колонка виглядає стильно, підтримує корисний набір Bluetooth-кодеків і чудово звучить для своїх розмірів. 

Портативний даньський дизайн

Katch G2 випускається у чорному, сіро-блакитному чи білому кольорі. Для портативної колонки вона дещо завелика, приблизно 14 х 27 х 5 дюйма (ВхДхГ) і 2.4 кг, проте її легко переносити завдяки вбудованій ручці і доданому чохлу. Дизайн колонки трохи дивний – унікальна вузька конструкція створює враження, що вона повинна лежати на плоскій поверхні та випромінювати звук догори, але це не так. Натомість стильна колонка стоїть вертикально на чотирьох гумових ніжках.

За решітками (грилями) з повторюваних трикутників на передній і задній панелях Katch G2 ховаються подвійні 0,8-дюймові твітери, подвійні 3,5-дюймові НЧ-динаміки з алюмінієвими дифузорами і подвійні пасивні радіатори. Як не дивно, колонка працює в обох напрямках (назад та вперед): задня панель відповідає за лівий канал, а передня – за правий. Технічно колонка створює стереозображення, хоча зазвичай лівий та правий канали працюють в одному напрямку. Якщо ви хочете отримати відчуття традиційнішої спрямованості, ви можете для відтворення стерео поєднати дві колонки Katch G2.

У будь-якому випадку, кожна панель отримує сумарно 25 Вт від підсилювачів класу D, а разом вони відтворюють частотний діапазон від 49 Гц до 23 кГц. Колонка підключається через Bluetooth 5.0 і підтримує кодеки AAC, AptX, AptX HD і SBC — значний набір.

Зверху розташований ряд кнопок – Bluetooth, ввімкнення живлення та регулювання гучності, а також кнопка еквалайзера для перемикання між режимами Clear та Warm EQ – чистий та теплий варіант звучання (докладніше про це у наступному розділі). Навколо кнопки живлення розташовані світлодіодні індикатори стану, що, зокрема, відображають час автономної роботи колонки. На колонці немає фізичних елементів керування відтворенням та навігацією по треках; для цього доведеться покладатися на джерело звуку. Уздовж правої панелі, під гумовою кришкою розташовані закритий порт USB-A (для заряджання інших пристроїв) та 3,5-мм вхід AUX. Нижче розташоване кругле гніздо для фірмового адаптера живлення, що є в комплекті, він до того ж укомплектований трьома міжнародними перехідниками.

Завдяки вбудованому шкіряному ремінцю колонку зручно носити в руці або вішати на гачок. Просто посуньте один кінець ремінця вперед уздовж нижньої панелі, щоб створити невелику слабину. Золотий медальйон DALI, розташований зліва від регуляторів, фіксує його на іншому кінці. Коли ремінець не використовується, він облягає контур колонки.

За оцінками DALI, Katch G2 може працювати від однієї зарядки біля 30 годин, але типовий рівень гучності впливає на цю оцінку. Для повної зарядки треба дві години. 

Колонка зовсім не захищена від води та пилу, тому будьте обережні у басейні або на задньому дворі. І нарешті, зверніть увагу, що Katch G2 відсутня функція гучного зв'язку. Крім того, колонка не сполучається з додатком-компаньйоном, тому всі оновлення прошивки доведеться завантажувати та встановлювати вручну через USB-порт. 

Приємне звучання, хоч і слабке для найнижчих басів

Перш ніж перейти до характеристик звуку, варто звернути увагу на кнопку еквалайзера: голосова підказка не повідомляє, в якому з двох його режимів ви знаходитесь, є тільки візуальна підказка (для кожного режиму горить своя половина світлодіодного кільця). Нам було важко запам'ятати, якому режиму еквалайзера відповідає та чи інша половина індикатора, але, на щастя, ці два режими звучать по-різному. У режимі Clear більше високих частот, а режимі Warm підкреслюються низькі. Який режим вибрати, залежить від ваших уподобань та умов прослуховування. 

На композиціях з насиченим суббасом, таких як пісня The Knife Silent Shout, Katch G2 забезпечують солідну глибину низьких частот при помірній гучності, але при максимальній гучності зазнає деяких труднощів. Динаміки не спотворюють звук, але у справу вступає цифрова обробка сигналу (DSP); в результаті бас здається трохи тоншим. Таким чином, Katch G2 краще підходять для відтворення композицій без потужного глибокого басу. Це можна припустити, з його розмірів.

Композиція Білла Каллахана (Bill Callahan) "Drover", де в міксі набагато менше глибоких басів, найкраще підходить для Katch G2. Барабани на цій композиції мають скромний темп та схильні до точності. Баритональний вокал Келлахана набуває багатшої присутності на низьких середніх частотах, ніж будь-що інше в міксі, а шипіння магнітофонної стрічки також робить крок уперед — це відбувається в обох режимах еквалайзера. Підсумково можемо припустити, що у різних ділянках частотного діапазону відбувається помітне посилення. В результаті звучання виходить чітким, яскравим та ясним. Залежно від треку може виявитися насичений басовий відгук, але динаміки не дуже глибоко проникають у низькі частоти.

У композиції Jay-Z і Kanye West "No Church in the Wild" луп перкусії демонструє ідеальну присутність високих середніх частот, що дозволяє її атаці зберігати свою силу. І знову ми чуємо додатковий акцент на шипінні та потріскуванні вінілу, які зазвичай залишаються на задньому плані. Суббасові синтезаторні удари, що пробивають ритм, звучать не дуже потужно: ми чуємо їх рашпильні верхні ноти, але не відчуваємо справжньої глибини. Це не дивно для колонок такого розміру. Вокал на цьому треку звучить чисто в будь-якому режимі еквалайзера, хоча профіль Clear додає ще трохи сибілянтів.

Оркестрові композиції, наприклад, вступна сцена з фільму Джона Адамса "Євангеліє від іншої Марії" (John Adams' Gospel According to the Other Mary), звучать яскраво і детально на середніх і високих частотах. Інструментарій нижнього регістру, що супроводжує ритм, також відрізняється чудовим, насиченим звучанням. Природні тони оркестрової та джазової музики дозволяють динамікам проявити себе більшою мірою, ніж сучасні композиції, в яких присутні елементи глибоких низьких частот.

DALI Katch G2 – приваблива бездротова колонка з сильною підтримкою кодека Bluetooth та достатньою потужністю. Крім того, вона досить портативна.

ЗА

  • Вишукане звучання, насичене та чітке
  • Відмінна підтримка кодеків Bluetooth
  • Витончений датський дизайн

Також вам буде цікаво: Відеоогляд портативної Bluetooth-колонки DALI Katch G2. Розпакування та робота

ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:Облако тэгов
Куплю проигрыватель виниловых пластинок, купить силовой кабель, домашние сабвуферы, marantz pm, музыкальный центр, домашние кинотеатры отзывы


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua